2017 Tekbir Giyim Yeni Sezon Tesettür Modeleri

Paylaş
 

Genç kızların sıklıkla takip ettiği tesettür giyim modası gün geçtikçe daha da büyüyerek vitrinleri eşsiz tasarımlarla süslüyor. Tekbir Giyim 2017 tesettür giyim koleksiyonlarına baktığımızda Tekbir markasının büyük değişimine şahit oluyoruz. Birbirinden farklı tasarıma sahip olan ürünleriyle özellikle genç kızlara hitap eden Tekbir Giyim 2017 genç tesettür giyim modasınada oldukça popülerlik kazandıracak gibi duruyor. Yılların verdiği deneyim ve kalite ile genç muhafazakar bayanların ilgi odağı olan Tekbir Giyim’in 2017 yeni koleksiyonunu gelin hep beraber inceleyelim.

2017 Yeni Sezon Kaban Modelleri

Tekbir Giyim markasının 2017 kaban modelleri oldukça genç ve sportif duruyor. 2017 kış sezonunda genç tesettürlü kızların sıklıkla tercih ettiği kaban modelleri birden fazla renk seçeneğiylede hemen hemen her kesime hitap ediyor diyebiliriz. Cep ve yakası deri detaylı, belden büzgülü ve şık tasarıma sahip 2017 kaban modelleri özellikle genç kızların stilini olumlu yönde oldukça değiştirecek gibi.

2017 Yeni Sezon Tesettür Pardesü Seçenekleri

Özel günlerde, davetlerde ve günlük olarak genç kızların sıklıkla tercih ettiği pardesü seçeneklerine 2017 de Tekbir Giyim’de oldukça farklı ve canlı tasarımlar sunuyor. 2017 pardesü modelleri daha çok genç kızlara yönelik tasarlandığı için bu duruma en çok sevinecek kişilerde yine genç kızlarımızdır. ?Bebe yakalı, kolla deri ve belden bağlamalı aksesuarıyla göz kamaştıran Tekbir Giyim Pardesü modelleri genç kızları daha ihtişamlı ve zerafetli gösterecek.

2017 Yeni Sezon Ferace Modelleri

Muhafazakar bayanların dolabında mutlaka bir tane bulunması gereken feraceler zerafetli ve ihtişamlı gözükmek için en çok tercih edilen tesettür giyim modeli diyebiliriz. Özel günlerde, davetlerde ve günlük yaşantıda pratik ve esnek giyinmeyi seven muhafazakar bayanlar 2017 ferace modelleri ile de rahatlığı tekrar yakalayabilecekler. Tekbir Giyim 2017 ferace modelleri aynı zamanda yeni sezonda farklı renk seçenekleri, dantel süslemeleri ve bezenmiş tasarımlarla ön plana çıkıyor. 2017 ferace modelleri ile kendinizi olduğundan daha rahat ve daha şık hissedeceksiniz.   

Bu yazı 271 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak