Rabia Şamlı Tesettür Modelleri ve Elbiseleri

Paylaş
 

Ünlü Tesettür Giyim Modacısı Rabia Şamlı Tesettür Modelleri ve Elbiseleri ile Biz Muhafazakar Bayanlara Hitap Eden Koleksiyonlar Üretiyor!

Günümüzde moda alanında en iyi çıkış yapan isimlerden olan tesettür giyim tasarımcısı Rabia Şamlı, oluşturduğu özel tasarımlarıyla kapalı bayanların ilgi odağı olmayı başarmıştır. Daha çok sade ve şık koleksiyonlarıyla biz tesettürlü bayanlara hitap eden Rabia Şamlı 2017 modelleri ile daha çok klasik koleksiyonları bizlere yansıtmakta. Genç ve orta yaşlı muhafazakar bayanlar eğer sizler hanım hanımcık ve ölçülü giyinmeyi seviyorsanız kesinlikle Rabia Şamlı’nın koleksiyonları tam size göre diyebiliriz. Bu yazımızda da sizlere Rabia Şamlı elbise modelleri özel ve şık tasarımları sunacağız.

Tesettür Giyim’de Rabia Şamlı Modelleri

Rabia Şamlı, Masal isimli kürk kaşe kaban ürünü ile kapalı giyim modasına şık koleksiyonuyla adını yazdırmıştır. Ayrıca masal elbisesine göre daha seçkin duran Rose isimli elbisesi, sağlamlığı ve kaliteliğiyle bilinmekte, hem modern hem klasik bir ürüne sahip olmak istiyorsanız eğer Rabia Şamlı’nın koleksiyonları tam sizin tarzınız olabilir.Rabia Şamlı Bordo Tesettür ElbiseRabia Şamlı’nın trendlerini takip eden tüm kapalı kadınların bu ürünleri bildiğini de söyleyebiliriz. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi tesettür giyim modasında en iyi çıkış yapan isimlerden olan Rabia Şamlı, geçtiğimiz 2016 kış sezonunda trenç ve kaban modelleriyle ismini bizlere duyurmuştu. Yaz aylarında da içimizi ısıtacak tasarımlarıyla ön plana çıkan tasarımcı, yeni sezonda da birbirinden şık koleksiyonlarıyla bizlerle olacak. Rabia Şamlı 2017 elbise modelleri ile tesettür giyim modasına ayrı bir hava ve canlılık katmak istiyorsanız Rabia Şamlı’nın oluşturduğu koleksiyonlar tam size göre diyebiliriz.Düğün, nişan, kına, davet veya diğer özel günlerde sıklıkla koleksiyonları tercih edilen Rabia, klasik kıyafet tasarımlarıyla biz kapalı hanımların tarzlarını hanım hanımcık olmasını sağlıyor. Özel günlerde, ortamlarda ağırlığımızı ve ölçümüzü koruyabilmek adına bizlerinde sıklıkla tesettür giyim klasik modelleri tercih etmemiz gerekiyor. Bu tür ortamlarda şık ve zarif durmak istiyorsanız spor veya modern tasarımlara göre klasik tasarımların daha ilgi çekeceğini belirtmek isteriz. Düz ve klasik modelleri ile bilinen Rabia Şamlı koleksiyonların sıklıkla yeşil, cennet yeşili, açık veya koyu mavi, pudra , karamel, siyah, bordo ve kırmızı renklerini kullanmakta. Bordo Tesettür Elbise Rabia Şamlı Kışlık Tesettür Kaban Modelleri Kaban Modelleri 2017 Tesettür Giyim Tesettür Giyim Mavi Atlas Takım Tesettür Giyim Masal Manto Pudra Yeşil Arya Pantolon Tesettür Giyim

Bu yazı 234 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak