14 Güzel Lob Saç Kesimi Önerisi

14 Güzel Lob Saç Kesimi Önerisi

Lob saç kesimleri bob dediğimiz kısa kesimlerin tarzında ancak bob kesiminden biraz daha uzun olan modellerdir. Genelde omuz hizasında veya omuz hizasından bir-iki parmak daha kısa olan lob saç kesimleri, ünlüler tarafından da kullanılan 2016-2017 sezonunun popüler modellerinden birisidir.

Lob Saç Kesimleri

Sizin için ünlülerden en şık ve güzel lob tarzı saç kesimini seçtik. Eğer saçlarınızı yakın zamanda bu modele kestirmeyi düşünüyorsanız önerilerimizi değerlendirmek isteyebilirsiniz ? İşte sizin için seçtiğimiz lob saç kesimleri!Eğer benzersiz ve dikkat çekici bir görünüm istiyorsanız Kim Kardashian’ın bu açılı lob kesimini deneyebilirsiniz.Dalgalı bir bob kesimi için ise Daisy Ridley’in modelini örnek alabilirsiniz.Emilia Clarke’ın yukarıdaki saç modelindeki dalgalara ulaşmak için deniz tuzu kullanabilirsiniz.Eğer saç tipiniz düz ise veya düz saçlarla kullanmak için bir kesim arıyorsanız Gabrielle Union’un bu kesimini düşünebilirsiniz.Eğer ombreli ve dalgalı bir model düşünüyorsanız, Jourdan Dunn’ın bu modeli oldukça iyi bir seçenek.Eğer saç kesimi ve modelinde doğallıktan yanaysanız, Lily-Rose Depp ‘in stili tam size göre!Lob saç modelleri kıvırcık saçlarda da harika gözüküyor.Lob modellerini birden fazla kombinasyonla kullanabilirsiniz. Rosie Huntington-Whitely gibi saçlarınızı bir taraftan daha kısa, asimetrik bir kesim yaptırarak da kullanabilirsiniz.Düz kesim arayanlar için Lucy Hale’den bir başka şık lob kesimi daha.Bu listedeki en şık modellerden birisi bence Jessica Chastain’in yukarıdaki modeli. Dalgaları da ayrıca çok doğal duruyor ?Lob kesimlerin ombreli modeller ile çok uyumlu olduğunu jemima kirke’in yukarıdakı modelinde görebilirsiniz.Eğer saçlarınızı omuz hizasından biraz daha kısa kestirmek istiyorsanız, çene ve omuz hizanızın tam ortası bir kesim yaptırabilirsiniz.İşte gerçek bir lob kesimi. Eğer siz de Jenna Dewan gibi bir yüz tipine sahipseniz bu model kesinlikle yaptırmayı düşündüğünüz modeller arasında olmalı!

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Haftanın Videosu

Facebook Beğenin

  • YORUM

Cilt Bakımı ve güzellik sitesinde dilerseniz Fasülye maskesi ile cildinizi yenileyip beyaz bir görüntüye ulaşabilirsiniz.

Evde tavşan bakımı hakkında bilgi almak için Tavşan sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İşletim sistemleri hataları üzerine çözüm önerileri üreten Teknocozumler.com’a teşekkürler.

Evcil hayvanlar içerisinde çok sevilen kediler için kedi bakımı sayfası olan Kedi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Evcil hayvan bakımı konusunda bilgi almak isterseniz Petarsiv.com adresini ziyaret edebilirsizin. Mutlu günler