2017 kısa saç stilleri ve trendleri

2017 kısa saç stilleri ve trendleri

Yeni bir yıl, yeni trendler ve değişimler demektir. Ben de bunu çok iyi bildiğim için karşılayacağımız bu yeni sezonda bizi ne gibi değişimler bekliyor , ne gibi saç modelleri moda olacak size biraz aktarayım istedim.Bu yüzden 2017 kısa saç kesimleri ve 2017 kısa saç  kesimi trendleri ile ilgili bu konuyu hazırladım.Yenilik ve değişim biz kadınlar için her zaman kaçınılmazdır. Hele ki konu saçlarımız ve moda olunca.. Kendimizi, hislerimiz doğrultusunda yeniler ve ona göre hareket ederiz. Bu da bizi rahatlatır ve doğal görünmemizi sağlar. Hisler yalan söylemez ne de olsa hanımlar. Saçlarımız da bu hislerden nasibini alır.Uzun saçlara sahip olan bayanların bu sezon biraz şanssız olduğunu söyleyebilirim. Uzun saçlar, model sınırsızlığıyla bilinse de.  sadece kısa ve orta boy saçların uygulayabildiği modeller bu sezon daha popüler olacak.Uzun saçların bu  avantajlarının yanında ağırlığından ve bakımından yorulmuş olabilir ve bu yüzden de pratik saç kesimleri arayışında olabilirsiniz. Yazımı okumaya başlarken cesaretinizi de yanınıza alıp gelseniz iyi edersiniz hanımlar (: Çünkü yazdıklarım, uzun saçlar için büyük cesaret gerektirecek ve her kadının şıp diye saçını kestirmeye cesaret edemeyip, deneyemeyeceği modeller olacak.

2017 Kısa saç kesimleri

Bakalım bizim için 2017 yılı nasıl geçecek? Hangi kısa saç modelleri popüler ve trend olacak.  2017 kısa saç modelleri ve trendlerine ilk olarak 2017 Pixie saç modeli trendleri ile başlamak istiyorum.2017 Pixie saç modeli trendleriAynı şeyi düşünüyoruz sanırım. Çok sert bir geçiş oldu evet farkındayım ama başka türlüsü düşünülemezdi. Çünkü gerçek bir değişim istiyorsak risk almalıyız ve geri dönüş olmamalı.Pixie saç modeli, kullanımı en rahat ve maskulen görünümünün yanı sıra, fazlasıyla seksi ve kadınsı bir saç modelidir. Pixie saç modeli, kullanım kolaylığı açısından 2015 saç modasından büyük yer edinmiştir. Ve şimdiden 2017 yılının da trendleri arasına girmiştir. Hem iddialı hem doğal ve sade bir görünüm yaratan pixie saç modeli, zıtlıkların birlikteliğini ortaya koyar ve size özel bir tarz oluşturur. Siz de kendinizi sıra dışı ve özel hissediyorsanız, pixie saç modeli tam da size göre. Fazla vakit harcamadan güzel ve bakımlı görünmek istiyorsanız pixie saç modeline geçiş yapın ve rahatlığın keyfini yaşayın. Yıka-çık kolaylığını ve rahatlığını sağlayan pixie saç modeli, size kendinizi cesur hissettirecektir. ( Aşağıdaki pixie saç modellerini inceleyebilirsiniz , Devamında 2016 bob ve lob saç modelleri ile ilgili 2017 saç kesimlerini görebilirsiniz)2017 Lob saç modeli trendleriLob saç modeli, geçtiğimiz yıl podyumlarda uzun süre boy gösteren,moda dünyasında büyük yer alan ve her kadının bir kere denemesi gereken bir saç modelidir. Neden mi? Lob saç modeli, kısa saça da uzun saça da aynı orandaki yakınlığıyla sizi kararsızlıktan kurtarabilir. Özellikle uzun saç modeline sahip, saç kestirmeye sıcak bakmayan kadınlar için lob saç modeli fazlasıyla uygundur. Kısa saç sahibi olmak istiyor ama cesaret edemiyorsanız da önce lob saç modelini deneyerek kısa saç hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Üstelik lob saç modelinde model sıkıntısı da çekmezsiniz. Her modeli rahatlıkla ve kolaylıkla uygulayacağınız bir saç modelidir. Masum ve zarif duruşuyla her kadının tercihi olan lob saç modeli, 2017’da da podyumlarda yer alacağa benziyor.2017 Bob saç kesimi trendleriBob saç modası yıllardır devam eden ve güzelliğini,yeniliğini kaybetmeyen bir modadır. 2017 Bob saç kesimleri, lob saç modelinden minicik daha kısa, genellikle omuzlara gelmeden ense hizasında biten saç modelidir. Lob ve bob saç modelleri zaman zaman birlikte anılsalar da iki farklı saç modelidir. Lob saç modeli omuzlara kadar inerken bob saç modeli ense hizasında biter ve daha kısa bir saç modelidir.Bob saç modeli bu yıl fazlasıyla revaçta olan bir saç modeli ve 2017 saç modasında da ilk sıraya yer alacak gibi görünüyor. Nedeniyse birçok kullanıcısı olması ve bu kullanıcıların birçok kadının rol modeli olması. Örnek vermek gerekirse, Beyonce’den Ciara’ya, Emma roberts’a kadar geniş kitlelere ulaşmış bob saç modelini ister katlı ister düz kesim şeklinde kullanabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Haftanın Videosu

  • YORUM
Facebookta bizi bulun

Cilt Bakımı ve güzellik sitesinde dilerseniz Fasülye maskesi ile cildinizi yenileyip beyaz bir görüntüye ulaşabilirsiniz.

Evde tavşan bakımı hakkında bilgi almak için Tavşan sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İşletim sistemleri hataları üzerine çözüm önerileri üreten Teknocozumler.com’a teşekkürler.

Evcil hayvanlar içerisinde çok sevilen kediler için kedi bakımı sayfası olan Kedi sitesini ziyaret edebilirsiniz.