5 Yaş Gençleştiren Maya Maskesi

5 Yaş Gençleştiren Maya Maskesi

5 Yaş Gençleştiren Maya Maskesi

Daha genç görünmek için kullanılan maya maskesi, cilt temizlendikten sonra uygulanmalıdır. Cildinizi makyaj ve kirden arındırdıktan sonra sizlere vereceğimiz maya maskesini hazırlayabilir ve kullanabilirsiniz. Maskeyi kullanmadan önce cildinizi temizlemek için su ve limon karışımı ile cildinizi silebilirsiniz.

5 Yaş Gençleştiren Maya Maskesi

  • 1 çay kaşığı limon suyu
  • 1 adet yaş maya
  • Su
  • Buz

Suyla yaş mayayı karıştırıp krem kıvamına gelene kadar eririn. Elde etmiş olduğunuz mayayı göz çevresi ve ağız çevresine fazla yaklaşmadan yüzünüze sürün. Mayayı cildinize iyice yedirdikten sonra yüzünüzü tülbent yada gazlı bez ile örtün. Ardından sıcak suya batırılmış havluyu yüzünüze örtün ancak ağzınızı açık bırakın. Havlu ılıdığında tekrardan suya batırıp örtün ve 5 kere bunu tekrarlayın. Uygulamanın sonunda cildinizi soğuk ile yıkayıp maskeden arındırın. Maske işlemi sona erdikten sonra 1 adet kalıp buzu elinize alıp dairesel hareketlerle yüzünüze ve boyun bölgenize buz ile masaj yapın. Daha sonra cildinize kreminizle masaj yaparak yedirin. 5 yaş gençleştiren maske tarifini ayda 1 kere tekrarlayabilirsiniz. Cildinizi gergin ve pürüzsüz hale getirecektir. Cildiniz için daha farklı maya maskesi tarifleri de kullanabilirsiniz. Maya maskeleri sayesinde cildinizdeki sorunlardan kurtulabilir yada sadece güzellik için bu maskeleri kullanabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Haftanın Videosu

Facebook Beğenin

  • YORUM

Cilt Bakımı ve güzellik sitesinde dilerseniz Fasülye maskesi ile cildinizi yenileyip beyaz bir görüntüye ulaşabilirsiniz.

Evde tavşan bakımı hakkında bilgi almak için Tavşan sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İşletim sistemleri hataları üzerine çözüm önerileri üreten Teknocozumler.com’a teşekkürler.

Evcil hayvanlar içerisinde çok sevilen kediler için kedi bakımı sayfası olan Kedi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Evcil hayvan bakımı konusunda bilgi almak isterseniz Petarsiv.com adresini ziyaret edebilirsizin. Mutlu günler