Acısız Ağda Nasıl Yapılır?

Acısız Ağda Nasıl Yapılır?

Ağda yaparken acısız ve ağrısız şekilde ağda yapmak tüm bayaların arzusudur. Özellikle özel bir gün için acilen yapışan ağda süresince normalden daha fazla acı hissedilir. Ağda yaparken acısız ağda yapmak sadece acınızı dindirecek ve çok fazla acı çektirmeyecek bazı ürün ve yöntemler ile mümkündür.

Acısız Ağda Nasıl Yapılır?

Ağda yaparken acısız şekilde tüyleri almak imkansızdır. Ağda yaparken acı duyulmasının nedeni tüylerin kökünden kopmasından kaynaklanır. Ağda zamanında bu acıyı en aza indirmek mümkün olabilir. Can yakmayan, hafif ve acı çekmeden ağda yapabilme olanağı mümkündür.

Ağda Yapımı ve Zaman Seçimi

Zaman konusu acısız ağda içim bir diğer önemli konulardan birisidir.Ağdayı daha acısız geçirmek için ağda yapacağınız zamanı iyi ayarlamanız gerekmektedir. Mesela regl zamanına yakın dönemlerde ağda yaparsanız daha fazla acı çekersiniz. Bu nedenle regl dönemleri dışında ağda yapmak acınızı birazda olsa hafifletir.

Acısız Bir Ağda İçin Ağda Seçimi

Bir diğer gerekli acısız ağda için gerekeli husus doğru ağda seçimidir. Ağda seçimi acısız bir ağda için son derece önemlidir. Özellikle pudralı sir ağdalar acısız bir ağda için daha çok tercih edilir. Sir ağda aynı zamanda diğer ağdalara göre daha acısız bir ağda türüdür. Sir ağdanın acıyı azaltmasının sebebi sürekli kullanılmasından ötürü kıl köklerini güçsüzleştirir ve zamanla zayıflayan kıllar artık tüye zamanla çıkmaz hale gelmesini sağlayarak kıl oranını da azda olsa azaltır.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Haftanın Videosu

Facebook Beğenin

  • YORUM

Cilt Bakımı ve güzellik sitesinde dilerseniz Fasülye maskesi ile cildinizi yenileyip beyaz bir görüntüye ulaşabilirsiniz.

Evde tavşan bakımı hakkında bilgi almak için Tavşan sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İşletim sistemleri hataları üzerine çözüm önerileri üreten Teknocozumler.com’a teşekkürler.

Evcil hayvanlar içerisinde çok sevilen kediler için kedi bakımı sayfası olan Kedi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Evcil hayvan bakımı konusunda bilgi almak isterseniz Petarsiv.com adresini ziyaret edebilirsizin. Mutlu günler