Çatlayan Ayak Topuklarına Doğal Tedavi

Çatlayan Ayak Topuklarına Doğal Tedavi

Günümüzde özellikle bayanlarında iş yaşamına katılması ile topuk çatlakları sorununda artış baş gösterdi. Genc Kiz Topuk Catlaklari Ayak bakimiBayanların hem iş hayatında hemde evde temizlik, bulaşık gibi işlere katılmaları ayakta kalma sürelerin arttırdı. Buna ek olarak iş yaşamının verdiği stres ve koşuşturma insanları cilt sağlığı yönünden daha az düşünmek zorunda bıraktı.

Bu yazımızda topuklarda çatlama problemi yaşayanlar için etikleyici bir karışımın tarifini vereceğiz. Ayaklar değeri pek bilinmese de vücudun yükünü taşıyan ve bakımı az en az yapılan organımızdır. Bayanlar da ayak bakımı konusuna dikkat maalesef çok azdır. Bu sebepten dolayı bu küçük ama etkili maske ile topuklarda oluşan ve bazen acı veren çatlaklardan kurtulacaksınız.

Çatlak Topuklar için Karışım Yapımı

Aşağıdaki malzemeleri temin ettikten sonra topuk çatlaklarını tedavi ederek iyileştiren karışımı hazırlayabilirsiniz.
Ayaklarınıza iyi gelen bu tarifi yapmadan önce vücudu tüm basıncını taşıyan ayaklarınıza iyi bakmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Gerekli Malzemeler:

  • Vazelin
  • Gripin.

Yapım Süreci:

Topuk Ayak Bakimiİlk olarak bir kutu vazelinin içine 2 adet Gripin’in içindeki tozu u ilave diniz ve iyice daha sonra karıştırınız. Hazır olan karışımı yatmadan önce ayaklarınıza iyice sürünüz. Ardından çorabınızı giyip yatınınız.

Sabah kalktığınızda ayaklarınızın oldukça rahatladığını, yumuşadığını fark edeceksiniz. Bu karışım ile çatlayan ayak topuklarından eser kalmayacaktır. İlk kullanımdan itibaren etkisini ve faydasını hissedeceksiniz. Elbette

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Haftanın Videosu

Facebook Beğenin

  • YORUM

Cilt Bakımı ve güzellik sitesinde dilerseniz Fasülye maskesi ile cildinizi yenileyip beyaz bir görüntüye ulaşabilirsiniz.

Evde tavşan bakımı hakkında bilgi almak için Tavşan sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İşletim sistemleri hataları üzerine çözüm önerileri üreten Teknocozumler.com’a teşekkürler.

Evcil hayvanlar içerisinde çok sevilen kediler için kedi bakımı sayfası olan Kedi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Evcil hayvan bakımı konusunda bilgi almak isterseniz Petarsiv.com adresini ziyaret edebilirsizin. Mutlu günler