Çekici Makyaj Yapmanın Sırları

Çekici Makyaj Yapmanın Sırları

Bayanların en büyük isteği çekici bir bayan olmaktır. Özellikle de bekâr olan bayanların ve genç kızların arzuları arasında yer alan çekicilik konusunda onlara yardım eden detay; yaptıkları makyajlardır. Her kadın hayatı boyunca mutlaka makyaj yapmıştır ve çekici olmayı istemiştir. Birçok bayan çekici makyaj yapmada sorunlar yaşıyor. Biz de bu yazımız sayesinde sizlere çekici makyajın sırlarını açıklıyoruz.

Çekici Makyaj Yapmak için Sırlar Nelerdir?

  • Kırmızı Ruju Sakın Unutmayın

kırmızı rujKırmızı renginin insana vermiş olduğunu enerji ve arzu tartışmaya kapalı olan konulardan bir tanesidir. Bu nedenle de hem kıyafette, hem de nesnelerde olduğu gibi ruj seçiminde de kırmızı rengini tercih etmek çekici makyajın garantisidir. 

  • Kirpiklerinizi Asla Küçümsemeyin

güçlü kirpikDudakların görünümünden sonra en çok dikkat edeceğiniz konu; kirpikleriniz olmalıdır. Kirpiklerin güçlü olması demek; bakışların da güçlü olması anlamına gelir. Bir bayan da çekiciliği en çok gösterdiği bakışları ile elde eder. Maskaranız ile yapmış olduğunuz ufak dokunuşlar sayesinde bir ortamdaki tüm gözlerin üzerinizde olmasını sağlayabilirsiniz.

  • Dumanlı Gözler Sayesinde Herkes Size Bakacak

Dumanlı GözlerÇekici makyaj konusunda sizlere verebileceğimiz son sırrımız ise; dumanlı gözler olmaktadır. Dumanlı gözler derin bakışların ortaya çıkmasına ve dolayısı ile de çekici olmanıza yardımcıdır. Dumanlı gözler için; koyu siyah tonlarındaki farı gözünüze sürdükten sonra farı doğal bir şekilde gözünüze yedirerek dağıtın. İşte karşınızda dumanlı gözler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Haftanın Videosu

Facebook Beğenin

  • YORUM

Cilt Bakımı ve güzellik sitesinde dilerseniz Fasülye maskesi ile cildinizi yenileyip beyaz bir görüntüye ulaşabilirsiniz.

Evde tavşan bakımı hakkında bilgi almak için Tavşan sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İşletim sistemleri hataları üzerine çözüm önerileri üreten Teknocozumler.com’a teşekkürler.

Evcil hayvanlar içerisinde çok sevilen kediler için kedi bakımı sayfası olan Kedi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Evcil hayvan bakımı konusunda bilgi almak isterseniz Petarsiv.com adresini ziyaret edebilirsizin. Mutlu günler