Cesur Kadınlar İçin Kısa Saç Kesim Önerileri

Cesur Kadınlar İçin Kısa Saç Kesim Önerileri

Hemen hemen her kadın hayatının bir döneminde saçlarını kısa kestirmeyi düşünmüştür. Kısa saçlı hoş kadınlara imrenerek, kestirmek ile kestirmemek arasında gidip gelmeyen bir kadın olduğuna inanmıyorum. Ancak bu kadar beğenilmesine rağmen kadınların çok azı buna cesaret ederek saçlarını kısa kestirir.Şimdi önereceğim saç modelleri tamamen işte bu cesur kadınların taşıyabileceği cinsten. Hazırsanız sizi cesaret isteyen kısa saç kesimleri ile baş başa bırakıyorum ?

Cesur Kadınlar İçin Kısa Saç Kesimleri

Çene hizasında katlı bir kesim yapabilir. Renk olarak balyaj düşünebilirsiniz.Eğer çene hizası sizin için çok kısaysa omuz hizasındaki balyajlı kısa saç kesimleri de işinizi görecektir ?Saçlarınızı çok kısa kestirmek istiyorsanız ama pixie modelleri hoşunuza gitmiyorsa bu modeli deneyebilirsiniz. Bence çok ama çok hoş bir kesim.Yukarıdaki saç kesimini bu model ile de kullanabilirsiniz. Perçeminizi kulağınızın arkasına atabilir ve gözlük ile birlikte çok hoş bir hava yaratabilirsiniz.Kısa saç kesimleri arasından benim en beğendiğim modellerden birisi. Katlı perçemli bir kesim..Eğer saçlarınız ince telli ise aşağıdaki modeli deneyebilirsiniz. Fotoğraftaki modelin makyajını da çok beğenmediğimi söylemek istiyorum ?Sıradaki kısa saç kesimi örneği Taylor Swift’den geliyor ? Kaküllü katlı bir kesim. Rengini merak edecek olursanız küllü sarı veya küllü kumral tonları olarak araştırabilirsiniz.Eğer yüz hatlarınıza güveniyorsanız katlı bob kesim saçlar sizin için iyi bir tercih olabilir.Yine bir bob kesim ama tam da bob havası yok. Daha uzun ve katlı olması bence çok daha doğal bir hava yaratmış.Kaküllü dalgalı kısa saç kesimiDalgalı omuz hizasında kısa saç kesimiKısa pixie kesimleri arasından çok beğendiğim bir model daha ? Yukarda ilk gösterdiğim modellerden birisine benziyor. Tek farkı arka kesimleri diğer örnekteki gibi bob modeli değil, biraz daha düz iniyor.Doctor Who’nun Clara’sı ? Omuz hizasında çok hoş bir kesimEğer minik ve sevimli bir suratınız varsa aşağıdaki model mutlaka kafanızın bir köşesinde bulunsun.Ombreli omuz hizasında diğer bir kısa saç kesimiDiğer önerilerimiz için kısa saç kesimleri kategorimizi incelemeyi unutmayın!

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Haftanın Videosu

Facebook Beğenin

  • YORUM

Cilt Bakımı ve güzellik sitesinde dilerseniz Fasülye maskesi ile cildinizi yenileyip beyaz bir görüntüye ulaşabilirsiniz.

Evde tavşan bakımı hakkında bilgi almak için Tavşan sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İşletim sistemleri hataları üzerine çözüm önerileri üreten Teknocozumler.com’a teşekkürler.

Evcil hayvanlar içerisinde çok sevilen kediler için kedi bakımı sayfası olan Kedi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Evcil hayvan bakımı konusunda bilgi almak isterseniz Petarsiv.com adresini ziyaret edebilirsizin. Mutlu günler