Cilt Beyazlatma Maskesi – Pirinç Maskesi

Cilt Beyazlatma Maskesi – Pirinç Maskesi

Cilt beyazlatma maskesi arayanların mutlaka kullanması gereken pirinç maskesi tarifinden bahsetmek istiyoruz. Eğer cildinizde beyazlamasını istediğiniz herhangi bir bölge varsa mutlaka pirinç maskesini denemenizi ve kullanmanızı tavsiye ederiz.

Cilt Beyazlatma Maskesi – Pirinç Maskesi

İnternet üzerinde cilt beyazlatıcı yüz ve vücut maskesi nasıl yapılır? Diye arama yaparak bu sayfa ile karşılaştıysanız doğru yerdesiniz demektir. Cildinizi beyazlatmak için sizlere tarifini vereceğimiz pirinç maskesi için aşağıdaki malzemeleri hazırlamanız ve sonrasında cildinize uygulamanız lazım. Önce sizlere pirinç maskesini hazırlamanız için gerekli malzemeleri sonrasında ise uygulanışı ve hazırlanışını anlatalım.

  • 1 avuç pirinç unu
  • 1 çay bardağı süt
  • 1 adet tabak
  • 1 adet kaşık
  • 1 adet küçük yüz fırçası

Hazırlanışı ve Uygulanışı : Uygun bir tabağa ilk önce pirinç ununu koyun. Üstüne yavaş yavaş süt dökün ve karıştırın. Karışım çamur kıvamına gelene kadar süt ekleyebilirsiniz. Elde ettiğiniz çamur kıvamındaki karışımı bir fırça yardımı ile yüzünüze uygulayabilirsiniz. Uygulama sonrasında pirinç unu maskesini cildinizde 30 dakika kadar beklettikten sonra cildinizi soğuk su ile temizleyebilirsiniz.Not: Cilt beyazlatıcı pirinç maskesini cildinize uygulamadan önce mutlaka cildinizi temizlemelisiniz. Pirinç maskesi tam olarak sonucunu 1 ay sonra ve düzenli olarak haftada 2-3 kere uygulandığı taktirde göstermektedir. Eğer cilt beyazlatmak istiyorsanız pirinç maskesini haftada 2-3 kere ve düzenli bir şekilde uygulamayı unutmayın. Pirinç maskesi cildi beyazlaştırma dışında ciltte bulunan kırışıklıkları da götürmektedir. Eğer pirinç maskesinin daha etkili olmasını istiyorsanız pirinç toniği kullanarak etkisini daha da arttırabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Haftanın Videosu

Facebook Beğenin

  • YORUM

Cilt Bakımı ve güzellik sitesinde dilerseniz Fasülye maskesi ile cildinizi yenileyip beyaz bir görüntüye ulaşabilirsiniz.

Evde tavşan bakımı hakkında bilgi almak için Tavşan sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İşletim sistemleri hataları üzerine çözüm önerileri üreten Teknocozumler.com’a teşekkürler.

Evcil hayvanlar içerisinde çok sevilen kediler için kedi bakımı sayfası olan Kedi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Evcil hayvan bakımı konusunda bilgi almak isterseniz Petarsiv.com adresini ziyaret edebilirsizin. Mutlu günler