Diyet Listesi Kolay ve Hızlı Zayıflama

Diyet Listesi Kolay ve Hızlı Zayıflama

Çoğu kişi aşırı katı diyet listelerinden bunalmış ve bünyesi artık kabul etmeyecek dereceye gelmiştir. Katı olan bu diyet programları aynı zamanda işlevsiz ve sağlık bozucu etkileri vardır. Bu yüzden sizler için hafif ve kolay etkili bir diyet listesi hazırladık. Uzman diyetisyen eşliğinde hazırladığımız bu diyet listesini uygularken kesinlikle günde 1 saat yürüyüş yapın aksi taktirde kısa sürede başarıya ulaşılamayacaktır. Hızlı ve kalıcı başarıya ulaşmak için diyet programımızın yanında kesinlikle günde 1 saat yürüyüş yapmanız gerekmektedir.Kolay ve Hızlı Diyet Listesi Detayları ;

1 Haftalık Kolay Diyet Listesi

1.gün kahvaltı vakti, haşlanmış yumurta, beyaz peynir, şekersiz çay ve salatalık, domates, 1 dilim kızartılmış ekmekÖğle, pilav 4 kaşık kadar, haşlanmış sebze, yoğurt, meyveAkşam, ızgara et ürünleri, salata, ayran2.günKahvaltı yukarıdaki gibi peynirle kaşarı değiştirebilirsinizÖğle, 1 tabak haşlanmış yağsız makarna, yoğurt, meyveAkşam, ızgara et çeşitleri, salata ve ayran3.günkahvaltı aynı şekersiz çay yerine yeşil çay metobilizmanızı hızlandırsın.Öğle, 5 kaşık bulgur pilavı ve yoğurt, meyveAkşam, ızgara etlerden biri, salata ile ayran (tuzsuz)4.günkahvaltımız gine aynı yumurta yerine diyet krep yapabilirsinizÖğle, 1 tabak az yağlı pilav, yoğurt, meyveAkşam, ızgara et, salata ve ayran5.günkahvaltı fiks haşlanmış yumurta yerine diyet omlet yapabilirsiniz.Öğle, 5 kaşık bulgur pilavı ve yoğurt, meyveAkşam vakti , ızgara et, salata, ayran6.günkahvaltı aynı şekildeÖğle, haşlanmış yağsız tuzsuz makarna ve yoğurt, meyveAkşam, ızgara et (çeşitleri) salata, ayran7.günkahvaltıya devamÖğle, 1 tabak az yağlı pilav yoğurt, meyveAkşam vakti, ızgara et ve salata, ayran”Akşamları Izgara et olarak belirtiğimiz protein yemeği duruma göre değişebilir. Eğer et yoksa çeşitlerinden yararlanabilirsiniz. Kırmızı Et – Tavuk – Balık – Ciğer – Mercimek Köftesi bunlardan birisini alternatif olarak tüketebilirsiniz”

Kolay ve Etkili Diyet Listeleri

1 Haftalık Diyet Listesi Diyetisyen Anlatıyor

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Haftanın Videosu

Facebook Beğenin

  • YORUM

Cilt Bakımı ve güzellik sitesinde dilerseniz Fasülye maskesi ile cildinizi yenileyip beyaz bir görüntüye ulaşabilirsiniz.

Evde tavşan bakımı hakkında bilgi almak için Tavşan sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İşletim sistemleri hataları üzerine çözüm önerileri üreten Teknocozumler.com’a teşekkürler.

Evcil hayvanlar içerisinde çok sevilen kediler için kedi bakımı sayfası olan Kedi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Evcil hayvan bakımı konusunda bilgi almak isterseniz Petarsiv.com adresini ziyaret edebilirsizin. Mutlu günler