Diyet Yapmadan Kilo Verin

Diyet Yapmadan Kilo Verin

Her bayan hayatında en az bir kere diyet yapmıştır. Yapılan bazı diyetler olumlu sonuç verse de bazıları resmen sizi bıkkınlık derecesine getirmektedir. Artık diyet yapmaktan sıkılan, diyet yaparak kilo verse bile diyet araştırması yapmaktan bıkanlara birkaç ipucumuz var. Saydığımı ipuçları sayesinde hem diyet yapmayacaksınız, hem de diyet yapmadan kilo vermenin sırrını bulacaksınız.

Diyet Yapmadan Kilo Vermek için Neler Yapılmalı?

Tatlı İsteğini Giderme YollarıÖncelikle Türk kültürünü yakından ilgilendiren ekmek konusu ile başlayalım. Ekmek yemek her yaştan Türk insanının tercih ettiği ve ekmek yemeden doymak bilmeyeyn bir geleneğin olduğu aşikardır. Diyetlerde ekmek verilmese ya da az verilse de diyet yapmayacağınız için siz ekmek yiyebilirsiniz. Ancak; ekmeği yerken yudum yudum yemeli ve kesinlikle çiğnemeden yutmamalısınız.İkinci önerimiz ise porsiyonlarınız konusunda olmaktadır. Türk milleti olarak özelliklerimiz arasında hep daha iyisini ve daha fazlasını istemek yer alıyor. Bu özelliğimizi sofralarımıza koyduğumuz porsiyonlarda da göstermeye devam ediyoruz. Diyet yapmaksızın kilo  kaybı yaşamak için tabaklarımızı daha küçük tutmaya özen göstermemiz gerekiyor.Üçüncü önerimiz ise şok diyetler konusunda olacaktır. Tamam şu an diyet yapmayabilirsiniz. Ancak; hızlı kilo vermek için şok diyetler yapmayın. Şok diyetler size sadece yapıldığı zaman mutluluk verir. Yapılan şok diyetler sayesinde 10 günde 10 kilo veren herkes mutlu olur. Ancak; sonrasında birçok sorun bizi bekliyor olacaktır. Şok diyetten vazgeçmeniz gerekiyor.Son önerimiz ise kaçamaklarınızı tedavi etmeniz yönündedir. Kilo vermek için hiçbir zaman pasta yemeyeceğinize ya da çikolata tüketmeyeceğinize inanmayın. Bu koşullar insani değildir. Dolayısı ile de kocaman bir dondurma yediyseniz arkasından bu dondurmayı eritecek spor hareketleri yapın. Bunun yerine ağlayıp nasıl yediğini sorgulayan insanlarda olmayn. Böylece hemen kilo vereceksiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
Diyet Kilo Verin Yapmadan

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Haftanın Videosu

Facebook Beğenin

  • YORUM

Cilt Bakımı ve güzellik sitesinde dilerseniz Fasülye maskesi ile cildinizi yenileyip beyaz bir görüntüye ulaşabilirsiniz.

Evde tavşan bakımı hakkında bilgi almak için Tavşan sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İşletim sistemleri hataları üzerine çözüm önerileri üreten Teknocozumler.com’a teşekkürler.

Evcil hayvanlar içerisinde çok sevilen kediler için kedi bakımı sayfası olan Kedi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Evcil hayvan bakımı konusunda bilgi almak isterseniz Petarsiv.com adresini ziyaret edebilirsizin. Mutlu günler