Dudak Üstü Çizgilerini Geçirmenin Yolu

Dudak Üstü Çizgilerini Geçirmenin Yolu

Yaşın ilerlemesi ile birlikte daha bariz bir şekilde kendisini göstermeye başlayan dudak üstü çizgileri birçok kadının aslında korkulu rüyası olmuş durumda. Kadınların dudaklarının üzerine beliren ve dolayısı ile de yaşlılık belirtisi olan çizgiler ile ömrünüzün sonuna kadar yaşamak zorunda değilsiniz. Birkaç ufak tüyo sayesinde bu çizgilerin ortaya çıkmasını engelleyebilir ve riskli olan operasyonlara da başvurmak zorunda kalmazsınız.

Dudak Üstü Çizgileri Neden Oluşur?

Dudak Üstü Çizgilerini Geçirmenin Yolu 2Cerrahi dalda kendisini kanıtlamış ve operatör doktor unvanını taşımakta olan başarılı isim; Bülent Cihantimur yaptığı açıklama ile dudak üstü çizgilerinin neden ortaya çıktığını anlattı. Doktorumuz sigara içen bayanlar da sigara içmeyenlere nazaran daha fazla çizginin ortaya çıktığını ve dudak üstü çizgilerinin nedenleri arasında sigara içmenin büyük payı olduğunu dile getirdi.35 yaş ve üzeri olan bayanlarda daha sık gözlenen dudak üstü çizgilerinin bir diğer nedeni ise; dudakların ve dudak üstlerinin kuru bırakılması olduğunu açıkladı. O bölgelere hiç krem sürmeyen ya da nemlendirici uygulamayan kadınlarda dudak üstü çizgileri meydana geliyor.

Dudak Üstü Çizgilerini Geçirmenin Yolu Nedir?

Dudak Üstü Çizgilerini Geçirmenin YoluDudak üstü çizgilerinden kurtulmak için sebeplerini ortadan kaldırmanız gerekiyor. Sigara dudak ve üst bölgesinde yer alan bağların kopmasına neden oluyor. Bunun sonucunda da siz herhangi bir mimik hareketi yapmasanız bile hemen dudak üstü çizgileriniz gözüküyor. Bunun haricinde dudağınıza ve üstüne nemlendirici kremler uygulayın. Arama Terimleri:

    dudak üstü kararması icin en etkili kremler, sigara içen dudak
Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Haftanın Videosu

Facebook Beğenin

  • YORUM

Cilt Bakımı ve güzellik sitesinde dilerseniz Fasülye maskesi ile cildinizi yenileyip beyaz bir görüntüye ulaşabilirsiniz.

Evde tavşan bakımı hakkında bilgi almak için Tavşan sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İşletim sistemleri hataları üzerine çözüm önerileri üreten Teknocozumler.com’a teşekkürler.

Evcil hayvanlar içerisinde çok sevilen kediler için kedi bakımı sayfası olan Kedi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Evcil hayvan bakımı konusunda bilgi almak isterseniz Petarsiv.com adresini ziyaret edebilirsizin. Mutlu günler