Ekmek Diyeti – Ömer Çelakıl

Ekmek Diyeti – Ömer Çelakıl

Ekmek Diyeti – Ömer Çelakıl Hedefiniz kısa sürede kilo vermek mi ? Ekmek diyetinde hedefiniz 3 günde 1.5-2 kilo almanız gereken kalori ise 900 Kcal. Ekmek diyeti tek gıda tipiyle en çok 3 gün uygulanabilen bir diyet çeşidi. Eğer yeniden başlamak dilerseniz en az 4 gün beklemeniz gerekiyor. Toplamda 10 ve 12 adet kızarmış ekmek yiyeceğiniz bu diyetti hoşleştiren tek şey ise arada oldukça az tereyağ sürebilecek olmanız. Tek tip gıdayla yapılan bir diyet olduğu için çok sağlıklı olduğu söylenemez o yüzden bir kereden çok uygulamamanız tavsiye edilir.

Ekmek Diyeti:

1. GÜN UYGULAMASabah : 2-3 dilim ekmek.Öğle : 3-4 dilim ekmek.Akşamları : 3-4 dilim ekmek.2. GÜNDE UYGULAMASabah : 2-3 dilim ekmek.Öğle : 3-4 dilim ekmek ileAkşamları : 3-4 dilim ekmek.3. GÜN UYGULAMASabahları : 2-3 dilim ekmek.Öğle : 3-4 dilim ekmek.Akşam : 3-4 dilim ekmek.Bir önceki yazımız olan Salatalık İle Doğal Güzellik ana konulu makalemizde doğal güzellik ve maske ve salatalık ile ilgili bilgiler verilmektedir.Bu diyet yemeğin çorbanın yanında ekmekten vazgeçemeyen üyelerimiz için yayınlanmıştır.Bu diyet programına uyduğunuz zaman değişim 1 hafta sonra fark edilecek dereceye gelecektir. Size her zaman doğru diyet listelerini vermeye kaliteli programları sizle paylaşmayı tercih ediyoruz bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler iyi günler dileriz görüşmek üzere.Bir önceki yazımız olan Salatalık İle Doğal Güzellik başlıklı makalemizde doğal hoşlik, maske ve salatalık ile ilgili bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Haftanın Videosu

Facebook Beğenin

  • YORUM

Cilt Bakımı ve güzellik sitesinde dilerseniz Fasülye maskesi ile cildinizi yenileyip beyaz bir görüntüye ulaşabilirsiniz.

Evde tavşan bakımı hakkında bilgi almak için Tavşan sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İşletim sistemleri hataları üzerine çözüm önerileri üreten Teknocozumler.com’a teşekkürler.

Evcil hayvanlar içerisinde çok sevilen kediler için kedi bakımı sayfası olan Kedi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Evcil hayvan bakımı konusunda bilgi almak isterseniz Petarsiv.com adresini ziyaret edebilirsizin. Mutlu günler