Ela Gözlülere Makyaj İpuçları

Ela Gözlülere Makyaj İpuçları

Ülkemizde bazı insanların göz rengi eladır. Ela gözlüler makyaj yaparken biraz daha farkı yollara başvurmaları gerekir. Çünkü ela göz rengi tam olarak belirgin bir renk olmadığından dolayı gözün daha fazla ortaya çıkması ve ben buradayım mesajı vermesi gerekir. Eğer ki dikkatli ve profesyonel bir şekilde ela göz makyajı yaparsanız gözünüz daha belirgin olacak ve daha çekici olmanız da mümkün olacaktır. Ela gözlüler için kullanılacak far, eyerline, rimel gibi pek çok makyaj malzemesinin nasıl yapıldığı son derece büyük önem arz eden temel konuların başında yer almaktadır. Ela gözlüler nasıl makyaj yapmalı diyorsanız dikkatlice söyleyeceğimiz adımları izlemeniz gerekir.

Far Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

Ela gözlü bayanlar daha çok altın sarısı ve toprak renk tonlarını kullanmaları gerekir. Bu sayede gözlerinde ki yeşile kaçan renk de ister istemez daha fazla belirginleşmeye başlayacaktır. Far kullanımı mutlaka ela gözlü bayanların başvurması gereken yolların arasında yer alıyor. Far kullanımında cırt tonların kullanılmaması ve gözün daha natürel durması gerekir. Bu sebeple mümkün olduğunca bu ayrıntıya dikkat etmeniz gerekir. Aynı zamanda daha çok kahverengi tona sahip olan göz makyajını tercih etmeniz sizin için daha mantıklı ve güzel bir yol olacaktır.

Göz Kalemi Kullanımı ve Tercih?

Göz kalemini ya siyah ya da toprak rengi tonlarında seçebilirsiniz. Gözün üst bölgesine ya da alt bölgesine kalemi uygulayarak oldukça doğal görünen bir makyaj kendinize hazırlayabilirsiniz. Eğer ki göz makyajınız daha çok kahverengi tonlarında ise dudak rujunuzu mutlaka dudak rengine yakın bir renk tonunda seçmeniz gerekir. Birbirinden farklı yapılışa sahip olan ela gözlü makyaj modelleri ile güzelliğinize güzellik katabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Haftanın Videosu

Facebook Beğenin

  • YORUM

Cilt Bakımı ve güzellik sitesinde dilerseniz Fasülye maskesi ile cildinizi yenileyip beyaz bir görüntüye ulaşabilirsiniz.

Evde tavşan bakımı hakkında bilgi almak için Tavşan sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İşletim sistemleri hataları üzerine çözüm önerileri üreten Teknocozumler.com’a teşekkürler.

Evcil hayvanlar içerisinde çok sevilen kediler için kedi bakımı sayfası olan Kedi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Evcil hayvan bakımı konusunda bilgi almak isterseniz Petarsiv.com adresini ziyaret edebilirsizin. Mutlu günler