Erkekler kadınlarda ilk neye dikkat eder?

Erkekler kadınlarda ilk neye dikkat eder?

Bazen “hiç mi dikkatini çekmiyorum?” diye kendi kendimize sorarız. Eğer size bakmıyor ve ilgisini çekemiyorsanız, eksik olan bir şeyler var demektir. Bu nedenle sizlere Erkekler kadınlarda ilk neye dikkat eder? sorusuna cevap ve bir kaç ipucu vermek istiyoruz.

Erkekler kadınlarda ilk neye dikkat eder?

Sizlere erkeklerin , kadınlar üzerinde nelere dikkat ettiklerini hatta ilk neye dikkat ettiğini birkaç ipucu vererek açıklayalım. Açıklamalardaki püf noktalar size erkekler kadınlarda ilk neye dikkat eder? sorusunun cevabını bulabileceksiniz.

Erkekler Saçlara Dikkat Eder

Bir erkek bayanın ilk olarak yüzüne bakar. Özellikle bu bakışlar , kaçamaklı ve sizin arkanız dönükken gerçekleşiyorsa , saçlarınızı göreceğinden saçlar önemlidir. Bunun yanı sıra bir çok erkek uzun ve bakımlı saçlı kadınların daha çok dikkatlerini çektiğini söylerler. Saçlarınızın bakımlı ve güzel kokmasına özen gösterin.

Kadınsı duruş

Her zaman bir erkekle konuşurken kambur , basık durmayın. Başınız dik ve yukarı bakacak şekilde kadınsı duruş vermek her zaman onu kendinde alacaktır. Düşük omuzlu ve kambur duran bir kadın hiç bir erkeğin ilgisini çekemez.

Arkadaş Çevresi

Erkek bir kadının arkadaş çevresine çok dikkat eder. Bu nedenle arkadaşlarınızın hal ve tavırlarını gözden geçirmeniz gerekir. Çünkü bir erkek arkadaşlarına bakarak size not verebilir. Arkadaşlarınızın yanında olsanız bile mütevazilik , samimiyet onun ilgisini çeker.

Samimi Gülüşünüz

Sahte gülüşler her zaman itici olur. Bu nedenle dişlerinize , dudaklarınıza ve gülüşünüze dikkat etmelisiniz. Ne kadar samimi gülüş , o kadar etki eder. Siz samimi ve içten olduğunuz sürece o gülüşler caddenin öbür köşesinden bile görülür.

Yüksek Topuk

Yüksek topuklu ayakkabılar her zaman erkeklerin dikkatini çeker. Yüksek topuk seksiliği ve gücü simgeler. Her gün giyinmeyin ama arada sırada gösterişi yapın.

Göz Temasına Dikkat

Bir erkekle kurula göz teması her zaman onu heyecanlandırır. Ancak dikkat etmeniz gereken bunun dozunu kaçırmamaktır. Kaçan kovalanır unutulmaması gereken bir deyimdir.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
Dikkat İlk Neye

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Haftanın Videosu

Facebook Beğenin

  • YORUM

Cilt Bakımı ve güzellik sitesinde dilerseniz Fasülye maskesi ile cildinizi yenileyip beyaz bir görüntüye ulaşabilirsiniz.

Evde tavşan bakımı hakkında bilgi almak için Tavşan sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İşletim sistemleri hataları üzerine çözüm önerileri üreten Teknocozumler.com’a teşekkürler.

Evcil hayvanlar içerisinde çok sevilen kediler için kedi bakımı sayfası olan Kedi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Evcil hayvan bakımı konusunda bilgi almak isterseniz Petarsiv.com adresini ziyaret edebilirsizin. Mutlu günler