Et Beni Tedavisi için 10 Bitkisel Çözüm

Et Beni Tedavisi için 10 Bitkisel Çözüm

Et beni tedavisi için 10 bitkisel çözüm , vücudunuzda bulunan et benlerini yok edecek bitkisel kürlerden oluşmaktadır. Et benleri genellikle deri yüzeyindeki iyi huylu et parçaları olarak bilinirler. Boyun, göğüs, yüz, burun, koltuk altı gibi bölgelerde daha çok bulunurlar. Aslında zararsız olan bu benler, estetik olarak görünüşü etkiler. Eğer et benleri ile aranız iyi değilse sizlere önerdiğimiz et benleri için 10 bitkisel çözüm yazımızı okumalı ve et benlerinden sonsuza kadar kurtulmalısınız.

Et Beni için 10 Bitkisel Çözüm

Et beninden rahatsız olan kişilerin aklına hemen cerrahi çözümler gelebilir. Ancak cerrahi çözümlere gitmeden önce evde et beni için yapılabilecek bir çok çözüm yöntemi bulunmaktadır. Evde et beni için 10 bitkisel çözüm yolunu denemeden cerrahi müdahalelere gitmemenizi öneririm.

Et Beni için Sarımsak Tedavisi

Et beni için sarımsak harika bir tedavi yöntemidir. Sarımsak et benini yakarak düşmesini sağlar. Böylece kolayca et beninden kurtulmuş olursunuz.

Sarımsak ile Et Beni Nasıl Tedavi Edilir?

Taze bir kaç diş sarımsağı temizleyip, püre kıvamına getirin. İçerisine bir kaç tane karanfil atarak iyice ezin. Elde ettiğiniz bitkisel karışımı et beni üzerine sürün ve bir bant ile bölgeyi kapatın. Bu şekilde tüm gün karışımın et beni üzerinde kalmasını sağlayın. Gece yatmadan önce bölgeyi açın ve iyice temizleyin. Eğer ilk seansta et beni yok olmazsa bu uygulamayı en fazla 3 (üç) gün uygulayın. Sonunda et beninin yok olacağını göreceksiniz.

Et Beni için Buhur Yağı Tedavisi

Daha önce buhur yağı ile tanıştınız mı bilmiyorum. Ancak aktarlardan temin edebilirsiniz. Çok güçlü ve kuvvetli bir bitkisel yağ olan buhur ile et beni tedavisi yapabilirsiniz.

Buhur Yağı ile Et Beni Nasıl Tedavi Edilir?

Buhur yağını cildinizin hassasiyetine göre saf yada sulandırılmış olarak kullanabilirsiniz. Et beni üzerine direk olarak uygulanan bu bitkisel yağ, sarımsak yöntemine göre daha uzun sürmektedir. Bu yöntemi iki ay boyunca her gün denerseniz, uygulama sonunda et beni düşecektir.

Et Beni için Hint yağı Tedavisi

Hint yağı cilt lekeleri için çok güçlü bir ilaçtır. Ancak et beni tedavisinde bu hint yağını macun kıvamına getirmeniz gerekmektedir. Bunun içinde kabartma tozu kullanacağız.

Hint yağı ile Et Beni Nasıl Tedavi Edilir?

Hint yağı ile kabartma tozunu karıştırıp, macun kıvamına getirelim. Elde ettiğimiz karışımı üç hafta boyunca ve günde 3 (üç) defa et beni üzerine uygulayalım. Eğer üç hafta sonunda et beni hala düşmediyse tedaviye devam etmenizde yarar var.

Evde Et Beni Nasıl Kesilir?

Eğer biraz cesaretiniz varsa et benini kendinizde ameliyat edebilirsiniz. Aslında çok basit gibi gözükse de tam bir prosedür işidir. Peki et benini kendiniz nasıl ameliyat edebilirsiniz bir bakalım.Evde Et Beni Ameliyatı Nasıl Yapılır?Öncelikle ortamın tamamen sterilize olması gerekmektedir. Bunun dışında makas veya neşter, su, hidrojen peroksit, alkol bulundurmanız gerekmektedir.Öncelikle canınızın çok yanmaması için bölgeyi uyuşturmanız gerekmektedir. Bunun için buz kullanabilirsiniz. Bölgeyi buz ile 5-10 dakika arasında özellikle de et beni üzerinde durmalısınız. Alan uyuştuktan sonra seri bir şekilde neşter veya makas ile et beni kesilir. Kesme işlemi sonrasında enfeksiyonu engellemek için önce su, sonrasında alkol ve çabuk iyileşmesi için tuz veya antiseptik krem uygulanmalıdır.

Çay Ağacı Yağı ile Et Beni Tedavisi

Doğada güçlü olan bir asidik esansiyel yağ olan çay ağacı yağı, etkili bir cilt lekesi yağıdır. Günde üç kere et beni üzerine çay ağacı yağı sürerseniz kısa süre içerisinde et benini düşürür ve yok eder.

Elma Sirkesi ile Et Beni Tedavisi

Doğası gereği asidik olan elma sirkesi, et beni tedavisinde kullanılan etkili tedavi yöntemlerinden birisidir. Asidik  yapısı sayesinde zamanla et benini kurutur ve düşürür. 

Elma sirkesi ile Et Beni Nasıl Tedavi Edilir?

Et beni tedavisinde elma sirkesini ısıtarak uygulamak en doğrusudur. Elma sirkesini biraz ısıtın ve bir parça pamuğa dökerek günde üç defa et beni üzerine uygulayın. Kısa sürede et beni kuruyacak ve dökülecektir.

Boğma Yöntemi ile Et Beni Tedavisi

Et beni tedavisinde etkili bir yöntemde boğma yöntemidir. Bu yöntemde et beninin oksijen almasını engellemek gerekir. Bu nedenle et beni üzerine yara bandı, sıvı geçirmeyen bir bant veya oksijeni kesmek için herhangi bir araç olabilir. Et beni oksijeni kesildikten sonra zamanla kuruyacak ve düşecektir.

Aspirin ile Et Beni Tedavisi

Aspirin, et beni tedavisinde kullanılabilecek en kolay yöntemlerden birisidir. Bira det aspirini toz haline getirin ve et beni üzerine uygulayıp, yara bandı ile kapatın.

İp ile Et Beni Tedavisi

Et beninin kan dolaşımını bir ip ile keserek et beninin düşmesini sağlayabilirsiniz. Bunun için uzman birinden yardım alabilir veya evde kendiniz deneyebilirsiniz.Bir dikiş ipliği ile et benini sıkıca boğun ve o şekilde bırakın. Kan dolaşımı kesilen et beni zamanla kuruyacak ve düşecektir. Ancak bu yöntem biraz ağrılı geçebilir. Bu nedenle acı çekmek hoşunuza gitmezse diğer yöntemlere bakmanız gerekir.

Karbonat ile Et Beni Tedavisi

Kabartma tozu ile et beni üzerine harika bir peeling yapılabilir. Böylece et benleri kurur ve düşer. Bunun için yapmanız gereken yeterli miktarda kabartma tozu ve ılık su karışımı olacaktır. Elde ettiğiniz karışım ile cildinizi nazikçe ovun.Ancak kabartma tozu bazı ciltlerde tahriş yapabilir. Eğer sizde bu durum ile karşılaşırsanız bu tedavi yöntemini hemen durdurun. Kabartma tozu ile tedavi yöntemi, bir veya iki hafta içerisinde et benini düşürecektir. Eğer tahriş durumu yoksa ve inatçı et beni ise tedaviye devam edilmelidir.Cilt lekeleri ile alakalı arayıp bulamadığınız tüm konulara cilt sorunları kategorimizde bulabilir veya direk olarak cilt lekeleri alt kategorisinden okuyabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

2 yorum

  1. kızlar bildiğiniz tüm yöntemleri unutun hoca var kendisi doğal ve bitkisel bir ilaç yapmış et benlerimi yok etti süper bir ilaç yaa bu da telefonu isteyen sipariş versin

  2. kaynım da et benler i vardı metin hocanın ilacı gerçekten de güzel bir ilaçmış hepsini yok etti metin hocanın telefonu zaten yorumlarda da varmış kesinlikle tavsiye ederim siyah benlere göz kapağındaki benlere vermiyor ilk etapta et beni yada et çıkıntısnın watsaptan kendisine fotosunu atıyorsun bu ilacı bende kullanabilirim mi diye o size dönüş yapıyor zaten kesinlikle tavsiye ederim

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Haftanın Videosu

Facebook Beğenin

  • YORUM

Cilt Bakımı ve güzellik sitesinde dilerseniz Fasülye maskesi ile cildinizi yenileyip beyaz bir görüntüye ulaşabilirsiniz.

Evde tavşan bakımı hakkında bilgi almak için Tavşan sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İşletim sistemleri hataları üzerine çözüm önerileri üreten Teknocozumler.com’a teşekkürler.

Evcil hayvanlar içerisinde çok sevilen kediler için kedi bakımı sayfası olan Kedi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Evcil hayvan bakımı konusunda bilgi almak isterseniz Petarsiv.com adresini ziyaret edebilirsizin. Mutlu günler