Doğal Yollarla Evde Bronzlaşma Nasıl Olur?

Doğal Yollarla Evde Bronzlaşma Nasıl Olur?

Özellikle beyaz tenlilerin çok işine yarayacak olan evde doğal bronzlaşma tarifimiz ile artık kış aylarında bile doğal bronzluğun tadını çıkartabileceksiniz. Beyaz tenli olmak güzelliği simgeler ama bronzluğu da yabana atmamak lazım.

Evde Doğal Bronzlaşma

Evde kendinize hazırlayacağınız bir kaç malzeme ile öbür gün tamamen tatil yapıp dönmüş kadar bronzluk sağlayabileceksiniz. Evde doğal bronzlaşma tarifini istediğiniz zaman uygulayabilir ve dilediğiniz zaman bronzlaşabilirsiniz. Ayrıca sizlere vereceğimiz bu doğal tarif ile gidip kimyasal maddeler kullanmadan tamamen doğal ve ne olduğu belirsiz malzemeler almanıza gerek kalmayacak. Bu malzemeler ile dakikalar içerisinde bronzlaştırıcınızı hazırlayacak ve bronzluğun tadını çıkartabileceksiniz. Peki evde doğal yollardan bronzlaşmak için neler gerekli hemen malzemelerimize bakalım.

Gerekli Malzemeler:

  • Kakao ( 2 yemek kaşığı )
  • Vücut nemlendiricisi

Hazırlanışı  ve Uygulanışı

Gördüğünüz gibi malzemeler sadece bunlar. Yapmanız gereken tek şey bir losyon kutusu içerisine 2 yemek kaşığı kakao ve vücut nemlendiricinizi katarak karışımı hazırlamak. Nemlendirici yoğunluğunu kendiniz belirleyebilirsiniz. Ne kadar az koyarsanız , bronzluk kıvamını o kadar artacaktır.Malzemeleri iyice karıştırdıktan sonra bacaklarınıza sürün ve kuruma olana kadar bekleyin. Ancak bu yöntem sabunla yıkadıktan sonra geçer. Bu yöntem maalesef kalıcı bir etki yaratmaz. Ancak ne zaman bronz olmak isterseniz , 2 dakikada karışımı hazırlayabilir ve yıkanacağınız vakte kadar bu bronzluğu vücudunuzda tutabilirsiniz.Evde hazırlayacağınız bu mükemmel karışım ile doğal bronzlaşmış ve o eski beyazlığınızdan kurtulmuş olursunuz

.Kafanıza şöyle bir soru takılabilir; kıyafetlere bulaşmıyor mu? Hayır bulaşmaz! Eğer tam olarak kurumasını beklerseniz , su veya sabunla yıkamadığınız sürece bronzluk kalacaktır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Haftanın Videosu

Facebook Beğenin

  • YORUM

Cilt Bakımı ve güzellik sitesinde dilerseniz Fasülye maskesi ile cildinizi yenileyip beyaz bir görüntüye ulaşabilirsiniz.

Evde tavşan bakımı hakkında bilgi almak için Tavşan sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İşletim sistemleri hataları üzerine çözüm önerileri üreten Teknocozumler.com’a teşekkürler.

Evcil hayvanlar içerisinde çok sevilen kediler için kedi bakımı sayfası olan Kedi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Evcil hayvan bakımı konusunda bilgi almak isterseniz Petarsiv.com adresini ziyaret edebilirsizin. Mutlu günler