Göz Altı Morlukları İçin Maske

Göz Altı Morlukları İçin Maske

Gözler çok hassas organlardır. Uykusuzluk, yorgunluk, üzüntü halinden göz altlarında morluklar oluşur. Bu göz altı morlukları hiç kadının haz etmediği bir cilt sorunudur. Bu yüzden birçok kadın bu gözaltı morluklarından kısa zaman içerisinde kurtulmak ister.

Göz çevresinde hoş olmayan bu mor halkaları dinleyerek yok etme çabasına girerler. Ancak bazen gözaltı morlukları inatçı olarak göz çevresinde kalmaya devam eder. Elbette ki bazen göz altı morlukları genetik olduğundan yapılan hiçbir uygulama fayda etmez. Ancak yorgunluğa, üzüntü ve uykusuzluk sorunu nedeniyle ortaya çıkan göz altı morlukları için uygulanacak maskeler kısa zamandan olumlu sonuç verecektir.

Göz Altı Morluklarına Etkili Çözüm Doğadan

Bilindiği gibi doğal malzemelerden yapılan maskeler cilde mucizevî bir şekilde iyi gelmektedir. Göz altı morluklarından rahatsız olan kadınların imdadına yetişecek çok uygun, zahmetsiz maskeler bulunmaktadır. Şimdi bunları inceleyelim.

Bal, E vitamini ve Yumurta Akı Maskesi

Görüldüğü gibi gerek yumurta akı gerekse bal oldukça yararlı yiyeceklerdir. Bu yiyeceklerin cilde de olumlu yönde etkisi vardır. Özellikle maskemizin içerisinde bulunan E vitamini inanılmaz etkilerle cildimize sağlık aşılayacaktır. Göz altı morluklarından şikayetçi olan tüm kadınlara önerimiz olan bu ilaç gibi maskemizi paylaşalım. Hazırlanışı hakkında bilgi vermeden önce maskemiz içerisinde yer alan E vitamini kapsülünü Eczacılarda çok kolay bir şekilde bulabilirsiniz.Bal, Yumurta Aki, E Vitamini

Malzemeler

  • 1 Adet E vitamini kapsülü
  • 1 yumurta akı
  • 1 çay kaşığı bal
  • 1 çay kaşığı bal

Hazırlanışı

Küçük bir kap içerisine eczaneden aldığınız E vitamini kapsülünü boşaltın. Kapsülün iyice boşaldığından emin olduktan sonra 1 çay kaşığı balımızı kabımıza ekleyelim. Daha sonra dikkatlice sarısından ayrıştırdığımız yumurta akını kabımıza koyalım. Karışımı iyice karıştıralım. Maskemiz hazır.

Maskemizi parmak uçları yardımıyla göz altındaki morlukların üzerine küçük dokunuşlarla masaj yaparak sürelim. Maskemiz 5 dakika bekleyip kurutulduktan sonra soğuk su yardımıyla temizlenmesi gerekir. Bu maskeyi aralıksız olarak haftada bir kere düzenli olarak uygulamanız gerekmektedir. Düzenli uyguladığınız bu maske kısa zamanda etkisini gösterecektir. Bu çok etkili maske sayesinden göz altında oluşan mor halkalara elveda diyeceksiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Haftanın Videosu

Facebook Beğenin

  • YORUM

Cilt Bakımı ve güzellik sitesinde dilerseniz Fasülye maskesi ile cildinizi yenileyip beyaz bir görüntüye ulaşabilirsiniz.

Evde tavşan bakımı hakkında bilgi almak için Tavşan sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İşletim sistemleri hataları üzerine çözüm önerileri üreten Teknocozumler.com’a teşekkürler.

Evcil hayvanlar içerisinde çok sevilen kediler için kedi bakımı sayfası olan Kedi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Evcil hayvan bakımı konusunda bilgi almak isterseniz Petarsiv.com adresini ziyaret edebilirsizin. Mutlu günler