Göz Çevresi için Bakım Maskesi

Göz Çevresi için Bakım Maskesi

Göz çevresi bakımı sıklıkla ihmal edilen ama güzellik üzerinde durumlası gereken konuların başlıcalarından birisidir. Sıklıkla yüz bakımı yapılırken ihmal edilir ama üzerinde durulmaz. Bu yüzden güzellik bakımları daima eksik kalmaktadır. Bu yazımızda doğru ve etkili şekişlde göz çevresi bakımı konusunu inceleyeceğiz.

Göz çevresinde yüz güzelliğine zarar verecek pek çok cilt problemi meydana gelebilir. Akla ilk gelenler gözaltı morlukları, göz çevresinde oluşan kırışıklıklar ve torbalanmalar, yorgunluktan çöken göz kapaklarıdır. Tüm bu sorunların tedavisi ile yapmanız gereken doğru bakımdır. Bunun için göz çevresini nemlendirmek ve gözaltı yorgunlukları için Suna dumankaya’nın tarifini sizlerle paylaşacağız. Bu tarif göz çevrenizi nemlendirecek ve yorgun görünümünü alıp göz çevrenizi canlandıracaktır.

Yöntem 1

Gereken Malzemeler

Listedeki malzemeleri temin ediniz ardından hazırlanış ve kullanım talimatını okuyunuz.

  • Arı sütü (1 çay kaşığı)
  • Kaymak (1 çay kaşığı)

Hazırlanma Süreci

Malzemeleri karıştırın ve 20 dakika kadar göz çevrenizde (cildinizde) bekletin. Hafif hafif masaj uygulayın.

Yöntem 2

2. Yöntemde Kayısı çekirdeği yağı kullnacağız. Bunun için iki elinizdeki yüzük parmaklarınıza ikişer damla kayısı çekirdeği yağı damlatın ve minik hareketler ile dokunarak yağı cildinizin emmesini sağlayın. bu işlemi yatmadan iki saat önce temiz cilde uygulamanız gerektiğini unutmayın. İki saat geçtikten sonra herhangi bir işlem yapmadan uyuyun. Faydasını anında görecek, sabah uyandığınızda kendinizi daha iyi hissedecek ve zinde olacaksınız .

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Haftanın Videosu

Facebook Beğenin

  • YORUM

Cilt Bakımı ve güzellik sitesinde dilerseniz Fasülye maskesi ile cildinizi yenileyip beyaz bir görüntüye ulaşabilirsiniz.

Evde tavşan bakımı hakkında bilgi almak için Tavşan sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İşletim sistemleri hataları üzerine çözüm önerileri üreten Teknocozumler.com’a teşekkürler.

Evcil hayvanlar içerisinde çok sevilen kediler için kedi bakımı sayfası olan Kedi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Evcil hayvan bakımı konusunda bilgi almak isterseniz Petarsiv.com adresini ziyaret edebilirsizin. Mutlu günler