2018 Güzellik Trendleri

2018 Güzellik Trendleri

Her sene değişiklik gösteren makyaj ve güzellik trendleri bu sene de değişiklik yapmaya devam ediyor. Birçok noktaya dikkat eden bayanlar bu konuda trendden geri kalmamak adına birçok portalı takip ederek başarılı bir görünüme sahip olmak istiyorlar. Bu yazımızda sizlerle 2018 yılına ait olan en moda güzellik önerilerini paylaştık ve ipuçları verdiğimiz konudur.

2018 Güzellik Trendleri Nelerdir?

  • Kaşlarınızı İnceltmeyin

kaşKaş modasında kalın kaş trendi damgasını vurmuş durumda. Son 10 yıla ait olan kaş trendlerine baktığımızda kalın kaşların bariz bir şekilde karşımıza çıktığını görmekteyiz. Eğer siz de kaş modasını takip ediyor ve kaş modellerinin önemli olduğunu düşünüyorsanız 2018 yılı içerisinde de kaşınızı inceltmeyin.

  • Genç Görünmek Trend

genç görünmekSon yıllara kadar olgun makyajı yapmak modayken; 2018 yılına geldiğimizde tam tersi bir akımın bizleri karşıladığını görmekteyiz. Genç görünmek bu sene daha trend olmaktadır. Genç görünmek için de ten renginizi daha şeftali ve tozpembe renklerine uygun olarak ayarlayın ve makyajlarınızda bu durumu kulak ardı etmeyin.

  • Saç Modasında Örgü Trendi

örgü1900’lü yıllar içinde daha çok görmeye alıştığımız ve sıkı şekilde yapılan örgüler 2018 saç modası içinde de kendisini göstermeyi başardı. Son derece moda olan bu saçları artık ünlü modacıların defilelerinde çıkarmış olduğu mankenlerde bile görmeye başladık. Saç modasında örgü trendini mutlaka takip etmeniz gerekiyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
Güzellik Trendleri

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Haftanın Videosu

Facebook Beğenin

  • YORUM

Cilt Bakımı ve güzellik sitesinde dilerseniz Fasülye maskesi ile cildinizi yenileyip beyaz bir görüntüye ulaşabilirsiniz.

Evde tavşan bakımı hakkında bilgi almak için Tavşan sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İşletim sistemleri hataları üzerine çözüm önerileri üreten Teknocozumler.com’a teşekkürler.

Evcil hayvanlar içerisinde çok sevilen kediler için kedi bakımı sayfası olan Kedi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Evcil hayvan bakımı konusunda bilgi almak isterseniz Petarsiv.com adresini ziyaret edebilirsizin. Mutlu günler