Hücre Yenileyici Maske

Hücre Yenileyici Maske

HÜCRE YENİLEYİCİ MASKEHücre yenileyici güzellik maskesi sayesinde cildinizde oluşan gözeneklerin küçülmesini sağlayarak zamanla pürüzsüz bir cilt elde edersiniz. Hücre yenileyici maskeler zamanla cildinizdeki ölü derileri atarak cildin daha sağlıklı görünmesine yardımcı olur. Hücre yenileyici maske cildin yenilenmesi sonucunda cilt lekelerinin azalmasını sağlarken hücreleri de aktif hale getirerek yaşlanmayı geciktirir bu sayede cildin güzelleşmesini sağlar. Hücre yenilenmesi cilt sağlığı için çok önemlidir ve bu tarz maskelerin düzenli uygulanması gerekir. Hücre Yenileyici Maske Tarifi

  • Bıldırcın yumurtası ( 1 adet )
  • Salatalık ( 1 adet )

Hazırlanışı: Küçük olan bıldırcın yumurtasını ince kabuğunu parçalamadan kırıp kaseye alın ve blenderda parçalanan salatalıkları bıldırcın yumurtasına ilave edin. İnce yapılı göz çevrenize hariç hazırlanan maskeyi tüm yüze yedirin ve 20 dakika süresince cildinizde bekletin ( hassas cilde sahip kişiler 10 dakika bekletmeli). 4 günde 1 cildinize hücre yenileyici maskeyi uygulayın ve 2 hafta sonrasında haftada 1 kereye düşürün. Günden güne cildinizin daha sağlıklı olmasını sağlayan, Cilt hücrelerini yenileyen ve ölü deriyi atmaya yarayan maskeyi uygularken mutlaka güneş koruyucu uygulayarak cildinizi koruyun. Ahmet Marankiden Hücreleri Yenileyen MaskeAhmet Maranki’nin tarifini vermiş olduğu hücre yenileyici maske, cilt hücrelerin hızla yenilenmesini bu sayede cildin kadifemsi bir yapıya kavuşmasını sağlar.

  • Bal ( yarım tatlı kaşığı tahta kaşıkla eklenmeli )
  • Buğday yağı ( yarım tatlı kaşığı )
  • Kivi ( yarım )

Hazırlanışı: Cam rende ile yarım kiviyi rendeleyin ve içine tahta kaşıkla balı ve buğday yağını ilave edin. Hazırladığınız maskeyi güzelce karıştırıp temizlediğiniz cildinize masaj yaparak yedirin. 15 dakika cildinizde beklettikten sonra cildinizi yıkayarak temizleyiniz. Her akşam yatmadan uygulayabileceğiniz maskeyi 1 ay ihmal etmeden uyguladığınızda cildinizdeki farkı göreceksiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
Hücre Maske Yenileyici
Önceki Yazı

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Haftanın Videosu

Facebook Beğenin

  • YORUM

Cilt Bakımı ve güzellik sitesinde dilerseniz Fasülye maskesi ile cildinizi yenileyip beyaz bir görüntüye ulaşabilirsiniz.

Evde tavşan bakımı hakkında bilgi almak için Tavşan sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İşletim sistemleri hataları üzerine çözüm önerileri üreten Teknocozumler.com’a teşekkürler.

Evcil hayvanlar içerisinde çok sevilen kediler için kedi bakımı sayfası olan Kedi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Evcil hayvan bakımı konusunda bilgi almak isterseniz Petarsiv.com adresini ziyaret edebilirsizin. Mutlu günler