İnce Telli Saçlar İçin Uzun Saç Kesimleri

İnce Telli Saçlar İçin Uzun Saç Kesimleri

Evet biliyoruz ki biz kadınlar uzun saçları çok severiz, haklıyız çünkü saçlarımızın uzun olması bizi daha güzel ve daha çekici yapar. Ancak şunu göz önünde bulundurun derim; saçlarınızın uzunluğu yüz şeklinize ve saç tipinize göre uygun değilse çekici ve güzel görünmek biraz hayal olur. Mesela ince telli saçlarda genelde çok uzun saç kesimleri önerilmez, çünkü ince telli saçlar uzadıkça cansız görünür. Dolayısıyla güzel bir görünümden ziyade cansız ve ışıltısız bir görünüm ortaya çıkar. Ancak uzun saç olmazsa ben de yokum diyenlerdenseniz, uzun saçlarınızı uygun katlar ve uygun balyaj şekilleri ile desteklemeniz gerekiyor. Ancak bu şekilde ince telli saçlarınızın daha dolgun ve hacimli görünmesine yardımcı olabilirsiniz. Dümdüz ve çok uzun saçlar ince telli saçlar için hiç uygun değildir. Özellikle omuzlarda biten ve uygun kat atılmış saç kesimleri ince telli saçlar için idealdir.Eğer ince telli saçlarınız için uzun saç kesimleri içinden bir seçim yapmaya kararlıysanız, öncelikle sizi zor zamanlar beklediğini söylemeliyim. İnce telli saçlar ile uzun saç modelleri uyumsuzdur demiyorum sadece biraz daha fazla bakıma ve özene ihtiyaç duyarlar. Kullandığınız saç bakım ürünlerinden tutun, hazırlanırken ve şekillendirirken harcadığınız zamana kadar özveri göstermeniz gerekecektir. Eğer bunlar sizin için bir sorun teşkil etmiyorsa tabi ki ince telli saçların ile uzun saç modellerinden birisini elbette kullanabilirsiniz. Ayrıca örgü ve topuz modelleri ince saç tipi ile harika çalışır. Çünkü saçlarınız ne kadar ince ve kırılgan olursa olsun bu modelleri kullanırsanız saçlarınız daha hacimli ve dolgun görünecektir. Eğer uzun saçlara sahip olmak istiyorsanız ve hacim sorunu yaşıyorsanız bu modelleri düşünmenizde fayda var.Size fikir vermesi açısından ince telli saçlara sahip olan ve uzun saç kesimleri kullanan ünlülerin saç kesimlerinden en güzellerini bir araya getirdim.

ince telli saçlar için uzun saç modelleri

Biraz önce size verdiğim önerileri de göz önünde bulundurarak, sizler için bulduğum ince telli saçlar için uygun uzun saç kesimlerine göz atarak, kendinize uygun olduğunu düşündüğünüz modeller arasından bir seçim yapabilirsiniz.Uzun saç bakımı hakkında bilgi almak isterseniz, uzun saç bakımı başlıklı konumuzu okuyabilirsiniz. İnce telli saçlarınızı daha hacimli ve sağlıklı yapacak saç bakımı önerilerini sizin derledik! Sorularınız/Önerileriniz varsa aşağıdaki bölümden yorum yaparsanız , vaktim oldukça cevaplamaya gayret edeceğim. Güzel günler!

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Haftanın Videosu

Facebook Beğenin

  • YORUM

Cilt Bakımı ve güzellik sitesinde dilerseniz Fasülye maskesi ile cildinizi yenileyip beyaz bir görüntüye ulaşabilirsiniz.

Evde tavşan bakımı hakkında bilgi almak için Tavşan sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İşletim sistemleri hataları üzerine çözüm önerileri üreten Teknocozumler.com’a teşekkürler.

Evcil hayvanlar içerisinde çok sevilen kediler için kedi bakımı sayfası olan Kedi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Evcil hayvan bakımı konusunda bilgi almak isterseniz Petarsiv.com adresini ziyaret edebilirsizin. Mutlu günler