İnci Tozu Maskeleri

İnci Tozu Maskeleri

 İNCİ TOZU MASKESİ

Cilt için uygulanan maskelerin hepsinin yararı farklıdır. İnci tozu maskesi cildin aydınlanmasını, lekelerin kısa  sürede geçmesini ve düzenli kullanımda botoks etkisi yapar.Cilt maskelerinden  İnci tozu maskesini yaparak cildinizdeki canlılığı koruyabilirsiniz.normal ve Ann yvette inci tozu maskesi olarak 2 çeşittir. Cilt için İnci Tozu Maskeleri İnci Tozu Maskesi

  • Yarım yumurta akı
  • 1 tatlı kaşığı inci tozu

Yumurta akını ve inci tozunu bir kapta karıştırın. Yüzünüze sürerek, 20 dakika bekletin. Düzenli kullanımlarda inci maskesi, cildinize botoks etkisi yapacaktır.

Ann Yvette İnci Tozu Maskesi

  • Ann Yvette inci tozu
  • 1 tatlı kaşığı zeytinyağı

Ann Yvette inci tozu konusunda marka bir maske özüdür. İnci tozu maskesi olan Ann Yvette bayanlar arasında oldukça meşhurdur. İnci tozunu bir tatlı kaşığı alarak; zeytinyağı ile karıştırmalısınız. Zeytinyağı ve inci tozu karışımını cildinize sürün. 15 dakika sonra ciltten arındırın. Yüzünüzü yıkadıktan sonra hemen nemlendirin. 2 maske uygulamasından sonra cildiniz olduğundan daha berrak ve beyaz gözükecektir. İnci tozu un kıvamında ince olduğu için; cildinize çok iyi etki eder.

Sütlü İnci Tozu Maskesi

  • 1 çay kaşığı inci tozu
  • 1 tatlı kaşığı süt

İnci tozu ve sütü bir kasede karıştırın. Karışım kıvamına geldiğinde; dairesel hareketlerle cilde uygulayın. 20 dakikanın sonunda yüzünüzden arındırın. İnci tozu maskesi 6 hafta uygulandığında cilt üzerinde ciddi derecede değişiklikler meydana getirir. Cilde iyi nüfuz ettiği için; bayanların ünlü bakım maskelerinden biri olmuştur. Düzenli olarak haftada bir kere uygulamalısınız. Cildinizdeki gözeneklerin küçüldüğünü ve lekelerin açıldığını göreceksiniz. İnci Tozu Maskesi cilde nasıl etki eder, Faydaları nelerdir, Hepsi için İnci Tozu Maskesi Yazımıza göz atabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Haftanın Videosu

Facebook Beğenin

  • YORUM

Cilt Bakımı ve güzellik sitesinde dilerseniz Fasülye maskesi ile cildinizi yenileyip beyaz bir görüntüye ulaşabilirsiniz.

Evde tavşan bakımı hakkında bilgi almak için Tavşan sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İşletim sistemleri hataları üzerine çözüm önerileri üreten Teknocozumler.com’a teşekkürler.

Evcil hayvanlar içerisinde çok sevilen kediler için kedi bakımı sayfası olan Kedi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Evcil hayvan bakımı konusunda bilgi almak isterseniz Petarsiv.com adresini ziyaret edebilirsizin. Mutlu günler