İstikbal Salon Takımı Modelleri

İstikbal Salon Takımı Modelleri

İstikbal, evin en çok vakit geçirilen alanı olan salonlar için birbirinden dekoratif ve konforlu salon takımlarını müşterilerine sunuyor. İstikbal salon takımlarının rahatlık ve şıklığı bir araya getiren modelleri evlerin salonlarına bambaşka bir hava katıyor.
Koltuk Takımları
İstikbal mağazalarında yeni modeller olan Santaigo, Nella Deluxe, Vals, Baron Delux, Opera Koltuk takımları genellikle chester koltuk takımlarından oluşan iki adet tekli, bir adet üçlü ve bir adet ikili koltuk takımından oluşmaktadır.
Kanepe Takımları
İstikbal, şık koltuk takımlarının yanında yatak olarak da kullanılabilen konforlu kanepe takımlarını da müşterilerine sunuyor. Oturma odaları için dizayn edilmiş şık kanepe takımları ile sıcak bir oturma odası oluşturulabilir. İstikbal kanepe takımları arasında en çok tercih edilen modeller Molde Delux, Dream Delux, Estilo Maxi Takım, Perla Delux modelleridir.
Köşe Takımları
Çoğunlukla küçük salonlar için tercih edilen köşe takımları, İstikbal mağazalarında en güzel modellerle müşterilerini bekliyor. Elizya Köşe Takımı ve Baron Köşe Takımı yeni köşe takımlarından olmakla birlikte, yaklaşık 16 çeşit köşe takımı modeli bulmak mümkün. Satar S, Zenit , Star Köşe Takımı modelleri İstikbal’de en çok satılan ürünler arasında yer alıyor. Birbirinden renkli ve modern köşe takımları, salonlara şıklık katıyor.
Klasik Koltuk Takımları
Evinde klasik dokunuşlardan hoşlananlar için İstikbal her zaman olduğu gibi klasik köşe takımlarının en şık ve kullanışlı modellerini satışa sunuyor. Çoğunlukla pastel renklerin hakim olduğu klasik koltuk takımları, evinde asil bir salon ortamı oluşturmak isteyenler için vazgeçilmez. İstikbal mağazalarında bulabileceğiniz Elite Koltuk Takımı, Gusto Koltuk Takımı, Karat Koltuk Takımı ve Romance Koltuk Takımı modelleri ile klasik salon tarzının en şık halini evinize taşıyabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Haftanın Videosu

Facebook Beğenin

  • YORUM

Cilt Bakımı ve güzellik sitesinde dilerseniz Fasülye maskesi ile cildinizi yenileyip beyaz bir görüntüye ulaşabilirsiniz.

Evde tavşan bakımı hakkında bilgi almak için Tavşan sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İşletim sistemleri hataları üzerine çözüm önerileri üreten Teknocozumler.com’a teşekkürler.

Evcil hayvanlar içerisinde çok sevilen kediler için kedi bakımı sayfası olan Kedi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Evcil hayvan bakımı konusunda bilgi almak isterseniz Petarsiv.com adresini ziyaret edebilirsizin. Mutlu günler