Kadınlarda En Çok Tercih Edilen Lazer Epilasyon Çeşitleri

Kadınlarda En Çok Tercih Edilen Lazer Epilasyon Çeşitleri

Lazer ile epilasyon yöntemi, cilt ve tüy yapısı farklılıklarına göre farklı türlerde uygulanabiliyor. Lazer epilasyon seanslarınıza başlamadan önce uzmanınızın sizin için hangi çeşit işlemin uygun olduğuna karar vermesi en doğru olan yöntemdir. Uygulanacak olan her işlemin seans uygulamaları ve fiyatları da farklılık göstermektedir. Lazer epilasyon uygulamalarının seans süreleri de çeşitlerine göre farklılık göstermektedir. En çok tercih edilen lazer uygulama yöntemleri;

1) Alexandrite Lazer Epilasyon

Alexandrite Lazer Epilasyon

Alexandrite lazer epilasyon: Genellikle özel lazer epilasyon merkezlerinde uygulanan yöntem olan alexandrite lazer epilasyon yöntemi en tehlikesiz ve en kalıcı sonuçlara ulaşılan epilasyon yöntemidir. Ten renginiz çok fazla koyu değil ise ve koyu renk bir tüy karakterine sahip iseniz bu epilasyon çeşidini tercih edebilirsiniz. Bu yöntemin uygulandığı sistem de bir de soğutucu kit bulunduğu için acı oranı oldukça azalıyor. Alexandrite lazer epilasyon yönteminde 4-6 seans gibi kısa bir sürede kalıcı çözümü elde edebilirsiniz. Seans süreleri 30 ila 45 gün arasında değişmekte bu süreler düzenli olarak takip edildiğinde kalıcılık oranı oldukça artıyor.

İğneli Epilasyon

Igneli Epilasyon

İğneli epilasyon: İğneli epilasyon da çok tercih edilen epilasyon türlerinden biri olarak listemizde ikinci sırayı alıyor. Fakat diğer lazer epilasyon çeşitlerine göre biraz daha acı veren bir yöntemdir. Tüylenme oranı daha az olan kişilere önerilen bir yöntemdir. Bunlara ek olarak, kıl yapısı alexandrite lazer cihazları tarafından görülemeyecek kadar ince olan kimselere de iğneli epilasyon yöntemi önerilmektedir. İğneli epilasyon, birçok lazer epilasyon uygulamasının son seanslarında uygulanan yöntemdir. İğneli epilasyon yöntemi en çok sıklık ile yüz bölgesi için tercih edilen bir yöntemdir. Son olarak, fiyat konusunda iğneli epilasyon fiyatları, Alexandrite lazer epilasyon fiyatlarından daha pahalıdır.

Ütüleme Epilasyon

Utuleme Epilasyon

Ütüleme epilasyon: Son dönemlerin gelişen medikal teknolojisi sonucunda ortaya çıkan lazer epilasyon yöntemidir. Farklı lazer uygulama yöntemlerine nazaran daha kısa sürede sonuç alınabilen bir yöntemdir. Bir avantajı da epilasyon sırasında hissedilen acının diğer yöntemlere oranla daha düşük olmasıdır. Hızlı bir şekilde sonuç veren bir yöntem olduğundan ikinci seansta tüylerdeki incelmeler fark edilebilir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Haftanın Videosu

Facebook Beğenin

  • YORUM

Cilt Bakımı ve güzellik sitesinde dilerseniz Fasülye maskesi ile cildinizi yenileyip beyaz bir görüntüye ulaşabilirsiniz.

Evde tavşan bakımı hakkında bilgi almak için Tavşan sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İşletim sistemleri hataları üzerine çözüm önerileri üreten Teknocozumler.com’a teşekkürler.

Evcil hayvanlar içerisinde çok sevilen kediler için kedi bakımı sayfası olan Kedi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Evcil hayvan bakımı konusunda bilgi almak isterseniz Petarsiv.com adresini ziyaret edebilirsizin. Mutlu günler