Kahverengi Benleri Yok Etme Teknikleri

Kahverengi Benleri Yok Etme Teknikleri

genc-kiz-Karahindiba-bitkisini kokluyorYüzdeki kahverengi benler pek çok insanda görülen bir cilt sorunudur. Bu benler genellikle küçüktük yapıdadır. Vücudun yanak ve sırt bölgelerinde sık rastlanır. Bu benleri doğal yöntemler ile iz kalmadan yok etmek mümkündür.

Az bilinen doğal bir yöntem ile benler den kurtulabilirsiniz. Bu yazımızda size uzun zamandır benleri düşürmek için kullanılan bir yöntemden bahsetmek istiyorum. Karahindiba bitkisi benleri yok etmesi amacıtla kullanılan bir bitkidir. Karahindiba kökü tekniği ile benlerinizi hiç bir masraf etmeden tedavi edebilirsiniz. Benlerden kurtulma aşamasında herhangi bir iz kalmayacaktır. Bu yöntem ile beyaz bir benleri temizleyebilir ve ve beyaz bir cilde kavuşabilirsiniz.

Yüzdeki Kahverengi Ben Lekeleri Nasıl Geçer?

Karahindiba-bitkisi-kokuKarahindiba kökü, kullanarak benlerinizden kurtulmanız mümkün. Yapısındaki yakıcı ve temizleyici maddeler sayesinde yüzdeki bulunan ben lekeleri ve ben lerden kurtulmaz bu yöntem ile mümkün olacaktır. Karahindiba kökü ile benlerinize evde bitkisel çözüm üreteceksiniz. Evde yapılan bu bitkisel benlerden kurtulmanın doğal yolları ile benlerden kurtulmanın yolu pekala mümkün olacaktır.

Benlerden Kurtulmak için Karahindiba kökü Kremi Yapımı

Karahindiba kökü kremi yapmak için aşağıdaki malzemeleri temin etmeniz gerekmektedir

  • Karahindiba kökü
  • Yoğurt
  • Kase

Krem Yapımı

İlk olarak elinizle veya bıçak ile Karahindiba kökü parçalayın ve ezin.Daha sonra yoğurda üzerine yoğurt ekleyin.Elde ettiğiniz karışımı kısa bir süre karıştırınız. İyice dağıldığına emin olduktan sonra kullanıma hazır hale gelmiş demektedir. Artık hazırladığınız krem ile benleri yok etme aşamasına geçebiliriz.

Krem kullanımı

Kap içindeki bulunan yaptığınız ben temizleyici kremi benin çıktığı yere sürün. Bu kremi Günde 3 kez uygulanamnız gerekmektedir.

karahindiba kökü kürü sayesinde zamanla benlerin ve ben izlerinin geçtiğini gözlemleyeceksiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

3 yorum

  1. Ben bu kara hindibayı aldım fakat ne kadar bekleyetmeliyiz yüzümüzde? Sabah öğle ve akşam yapmayı düşünüyorum . Ve gece uyumadan önce yapsak ve yüzümüze sürsek öyle uyusak birşey olurmu? Ve sizce ne kadar bir zamana kadar gider benler? Lütfen cevap verin. Benim için çok önemli lütfen

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Haftanın Videosu

Facebook Beğenin

  • YORUM

Cilt Bakımı ve güzellik sitesinde dilerseniz Fasülye maskesi ile cildinizi yenileyip beyaz bir görüntüye ulaşabilirsiniz.

Evde tavşan bakımı hakkında bilgi almak için Tavşan sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İşletim sistemleri hataları üzerine çözüm önerileri üreten Teknocozumler.com’a teşekkürler.

Evcil hayvanlar içerisinde çok sevilen kediler için kedi bakımı sayfası olan Kedi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Evcil hayvan bakımı konusunda bilgi almak isterseniz Petarsiv.com adresini ziyaret edebilirsizin. Mutlu günler