Kalemle Kaş Boyama Teknikleri

Kalemle Kaş Boyama Teknikleri

Çoğu bayanların şekilsiz ve seyrek kaşları nedeni ile istedikleri görünüme sahip olamamaktadır. Günümüzde kalın ve şekilli kaşlar yüzün daha iyi görünmesini ve etkiliyici bakışların oluşmasını sağlamaktadır. Sizlerde ince, şekilsiz veya seyrek kaşlara sahipseniz kalemle kaş boyama teknikleri ile mükemmel bir kaşın sahibi olabilirsiniz.

  • İlk olarak teninize ve saç renginizle uyumlu bir kaş kalemi almalısınız. Kaş kaleminin renginin teniniz ve saçınız ile ne açık ne koyu kalacak şekilde olması doğal bir görünüm yakalamanızı sağlayacaktır.
  • Kaşlarınızı boyama işlemine geçmeden önce cildinizi güzelce bir tonik ile arındırmalısınız ve makyajsız olan cildinize uygulamalısınız. Yani makyaj yapmaya kaş boyamaktan başlamalısınız.
  • Boyama öncesi kaşlarınızı, kaş fırçası ile taramalısınız. Daha sonra kaş hatlarını çizerek içini doldurmaya başlayabilirsiniz. Bu uygulamayı yaparken kaş kalemini dik tutmayınız. Çünkü kaşlarınızı boyarken daha koyu bir renk almasına neden olacağı için doğal durmayabilir.
  • Kaş kaleminizi yatay olarak tutarak kaşlarınızda ki boş olan alanları dikkatlice doldurunuz. Sonrasında ise diğer makyaj aşamalarına geçebilirsiniz. İşte güzel ve kalın kaşlara sahip olmak kaş boyama kalemi ile bu kadar kolaydır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Haftanın Videosu

Facebook Beğenin

  • YORUM

Cilt Bakımı ve güzellik sitesinde dilerseniz Fasülye maskesi ile cildinizi yenileyip beyaz bir görüntüye ulaşabilirsiniz.

Evde tavşan bakımı hakkında bilgi almak için Tavşan sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İşletim sistemleri hataları üzerine çözüm önerileri üreten Teknocozumler.com’a teşekkürler.

Evcil hayvanlar içerisinde çok sevilen kediler için kedi bakımı sayfası olan Kedi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Evcil hayvan bakımı konusunda bilgi almak isterseniz Petarsiv.com adresini ziyaret edebilirsizin. Mutlu günler