Kısa Gelin Saçı Modelleri ve 2017 Trendleri

Kısa Gelin Saçı Modelleri ve 2017 Trendleri

Birçok kadın düğün hazırlıklarına başladığında saçları kısa ya da orta boysa uzatmak için çeşitli yöntemler deniyor. Düğün saçı modeli olarak saçı uzatmak amacıyla çıtçıt gibi farklı yöntemler deneyerek uzun saç modelleri tercih ediliyor. Oysaki gelin saçı modelleri yalnızca uzun saçlı olmayı gerektirmez. Tam aksine modern bir gelinlik giyecekseniz kısa gelin saçı modelleri ile son dere modern bir görünüm oluşturabilirsiniz. İşte düğün gününüzde kusursuz görünmenizi sağlayacak kısa saçlılar için gelin saçı fikirleri..

Kısa Gelin Saçı Modelleri 2017

Saç kesim modeliniz yanları kısa üst kısımları uzun bir şekle sahipse yapacağınız birçok gelin saçı modeli vardır. Saçlarınızın uzun kısımlarına maşa yaptırarak hoş bir görünüme kavuşabilirsiniz. Kısa gelin saçı modelleri boyun ve omuz bölgesini açıkta bıraktığı için straplez ya da omzu düşük gelinlik modelleri ile harika görünebilirsiniz.Gelin saçı aksesuarları son dönemde bir hayli popüler. Ve bu aksesuarlar özellikle kısa gelin saçı modelleri ile mükemmel bir uyum yakalıyor. Eğer saçlarınız küt ise alnınızda duran altın renkli taçlar sizi son derece şık bir görünüme ulaştıracaktır. Yine saç aksesuarları arasında yer alan işlemeli saç bantları da kısa saç modelleri için en uygun aksesuardır. Hem nostaljik hem de romantik bir gelin olmak istiyorsanız bu saç bantlarını takarak 1920’lerin güzel gelinlerine benzeyebilirsiniz.Örgü trendi elbette yalnızca uzun saç modelleri için oluşturulmuş bir saç modeli değil. Kısa saçlarınız için de harika örgü modelleri bulabilir ve duvağınızla bu saç modelini birlikte kullanabilirsiniz. Özellikle düğününüz ilkbahar ya da yaz aylarındaysa kusursuz bir kış gelini olmak için saçlarınızın üst kısmını ördürerek çiçeklerden oluşan bir taç takabilirsiniz.Kısa saç modelleri için en ideal saç aksesuarı ise hiç kuşkusuz tül şapkalardır. Dalgalı kısa saçlarınıza çok yakışacak olan puantiyeli tül şapkalarla son derece asil görünebilirsiniz. Aksesuar kullanımının yanı sıra kısa saçlarınızla birlikte perçem de kullanıyorsanız saçlarınızın bir kısmını sıkı bir şekilde toplayarak perçemli kısmını dalgalı ve kabarık bir şekilde bırakabilirsiniz. Bu saç modeli sizin hem çekici hem de şık bir gelin olmanızı sağlayacaktır.

Kısa Gelin Saçı Modelleri

Aşağıdaki 2017 kısa gelin saçı modelleri size fikir verecek ve aklınızda bir model oluşmasını sağlayacaktır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Haftanın Videosu

  • YORUM
Facebookta bizi bulun

Cilt Bakımı ve güzellik sitesinde dilerseniz Fasülye maskesi ile cildinizi yenileyip beyaz bir görüntüye ulaşabilirsiniz.

Evde tavşan bakımı hakkında bilgi almak için Tavşan sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İşletim sistemleri hataları üzerine çözüm önerileri üreten Teknocozumler.com’a teşekkürler.

Evcil hayvanlar içerisinde çok sevilen kediler için kedi bakımı sayfası olan Kedi sitesini ziyaret edebilirsiniz.