Kombine Göre Çanta Seçimi Nasıl Yapılır?

Kombine Göre Çanta Seçimi Nasıl Yapılır?

Kombine Göre Çanta Seçimi Nasıl Yapılır?

Ayakkabı ve çanta konusu kadınlar için tamamen bir takıntı unsurudur. Bunu kadınların giysi gardırobundan sonra bir de ayakkabı dolaplarına baktığınızda çok daha iyi algılayabilirsiniz. Zira çoğu bayanın bir kaç askı yükünde kuş gibi bir kıyafet dolabı varken çiftlerle dolu, sayamayacağınız kadar ayakkabısı olabiliyor.

Hangi Çantayı Kullanmalıyız?

Peki, bu durumda her ayakkabıya uygun çanta edinmek de gerekiyor elbette. İyi ama bunca çok çanta çeşidi kargaşasının içinde hangi kılık kıyafete – kombine ve konsepte göre hangi çantalar kullanılmalıdır?
Klutchlar, portvöyler bilek çantaları, kova çantalar, mugler, silindir çantalar, zarf çantalar, kutu çantalar, tasarım çantalar, XL çanta, postacı çantası, ikizkenarlar, kapitoneliler, zincirliler, bel çantaları, eğerliler, kürklüler, bavul tipi çantalar, totebuglar, monster buglar,  hobo stili omuz çantaları (sosis çantalar), Dionysuslar, spor çanta derken sizin de aklınız karışıyor olabilir. Ama endişelenmeyin! Zira her çantanın da yerine ve zamanına göre bir uyumlu kombini vardır.
Örneğin hoş bir gece elbisesi giydiğinizde ve bir davete ya da romantik yemeğe katılacağınızda elinize zarif bir clucth alabilirsiniz. Bunların parlak dokuluları, saten ya da kadifeleri romantik bir akşam yemeği için uygun olurken, taş ve swarovskylileriyse davetlere uygun olmaktadır.
Yine işlemeli, renkli kutu çantalarda davet ve toplantıların en güzel kombin unsurudur.
Öte yandan günlük ofis ya da sosyal yaşam şıklığı için hoş portvöylerden yararlanabilirsiniz.
Yanı sıra spor günlük kıyafetlerinizle gün içinde postacı çantalarını, mug çantaları, tote bugları, sırt çantalarınızı bile kullanabilirsiniz.
Öte yandan günlük gezmeye, kokteyle, toplantılara gideceğiniz zaman romantik elbiselerinizde; zincirli askılı portvöylerden, şık mug çantalardan ve yine totle buglardan yararlanabilirsiniz. Bu gibi çantalarızı uçuşkan şifon elbiselerinizle ya da kloş eteklerinizle kullanabilirsiniz.
Torba çantalar Jean – işört – mont – trenç kot casual kombinlerin en güzel eşlikçileridir.
Uzun askılı çantalarınızı da çapraz takarak bu tarz giysilerinizle en güzel şekilde kullanabilirsiniz. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli nokta uzun çantaları kısa boylu bayanların kullanmaması gerekliliğidir. Yine kısa boylu bayanlar XL mega büyüklükteki çantaları da kullanmamalıdır. Zira proporsiyonlarına oldukça aykırı görünümler sergilemiş olurlar. Ama günlük spor ya da casual kılık kıyafetlerinizle mega boy çantaları en şık biçimde kullanabilirsiniz. Yüksek bot, çizmeler, büyük salaş hırka ve Jean pantolon kombinleri büyük mega çantaların olmazsa olmazlarıdır.
Öte yandan düz renkli mantolarınızla desenli çantaları kullandığınızda da harika kombinler kurabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Haftanın Videosu

Facebook Beğenin

  • YORUM

Cilt Bakımı ve güzellik sitesinde dilerseniz Fasülye maskesi ile cildinizi yenileyip beyaz bir görüntüye ulaşabilirsiniz.

Evde tavşan bakımı hakkında bilgi almak için Tavşan sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İşletim sistemleri hataları üzerine çözüm önerileri üreten Teknocozumler.com’a teşekkürler.

Evcil hayvanlar içerisinde çok sevilen kediler için kedi bakımı sayfası olan Kedi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Evcil hayvan bakımı konusunda bilgi almak isterseniz Petarsiv.com adresini ziyaret edebilirsizin. Mutlu günler