Küçük Salonlar Nasıl Geniş Gösterilir?

Küçük Salonlar Nasıl Geniş Gösterilir?

Küçük Salonlar Nasıl Geniş Gösterilir?
Salon modellerioturma odası modelleri ya da yatak odası modelleri seçerken minimanize seçimlerde bulunmanız, açık ve mat renkler tercih etmeniz; eviniz küçükse yapmanız gereken tek alternatifiniz olacaktır.
Küçük salonunuzun sadece bir bölümünü desenli ve şık duvar kağıdı ya da boyuna çizgili duvar kağıdı ile kaplamak; odanızı olduğundan daha geniş gösterecektir. Evinizin tavanı alçaksa boyuna çizgili duvar kağıtlı ufak bir dekorasyon hilesidir.

Küçük Salonlarda Koltuk Seçimi

L şeklinde koltuk modelleri; küçük ve dar salonlar için ideal olan bir oturma gurubu seçimidir. Küçük spor sade koltuklar da küçük ve dar salonların gözdesi olmaktadır.Koltuk seçimi için uçuk pembe; krem, beyaz, gri, bej gibi açık renk kullanmanız; gereksiz ayrıntılardan kaçınıp sade bir dekorasyon izlemeniz salonunuza sevimli ve ferah bir hava katacaktır.

Küçük Salonlarda Aynanın Önemi

Şeffaf mobilyalar ve aynalar da salonu ferah ve konforlu gösteren ayrıntılardan biridir. Cam sehpalar; duvardaki aynalar; odanızı olduğundan daha geniş gösterecektir. Salonunuzun bir köşesine boy aynası, ya da duvarınıza ayna kaplamak salonunuzu daha geniş ve ferah gösterecektir. Aynayı özellikle gün ışığını yansıtacak şekilde yerleştirmeniz önerilen en önemli dekorasyon fikri olmaktadır.
Televizyon Ünitesi salonda önemli bir yer kaplamaktadır. Mümkün olduğu kadar küçük üniteler kullanmanız gerekmektedir. Gösterişli ayrıntılardan ve dekorlardan uzak durmanız; salonunuzun zengin görünmesine de neden olacaktır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Haftanın Videosu

Facebook Beğenin

  • YORUM

Cilt Bakımı ve güzellik sitesinde dilerseniz Fasülye maskesi ile cildinizi yenileyip beyaz bir görüntüye ulaşabilirsiniz.

Evde tavşan bakımı hakkında bilgi almak için Tavşan sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İşletim sistemleri hataları üzerine çözüm önerileri üreten Teknocozumler.com’a teşekkürler.

Evcil hayvanlar içerisinde çok sevilen kediler için kedi bakımı sayfası olan Kedi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Evcil hayvan bakımı konusunda bilgi almak isterseniz Petarsiv.com adresini ziyaret edebilirsizin. Mutlu günler