Maşasız Dalgalı Saçlar İçin 4 Yöntem

Maşasız Dalgalı Saçlar İçin 4 Yöntem

Günümüzde bayanlar saçlarını şekillendirmek için maşa kullanmaktadır. Fakat sürekli maşa kullanımı saçlarınıza zarar vermektedir. Özellikle her gün çalışan bayanların günlük olarak saçlarına daha önem vermektedirler. Isıtıcılı maşa ile yapılan saçlarda haliyle yıpranmaya ve kırılmaya başlayacaktır. Sizlerde sürekli maşa kullanmak yerine günlük olarak doğal yöntemler ile saçlarınızı dalgalı yapabilirsiniz. Nasıl mı? İşte size maşasız dalgalı saçlar için 4 yöntem sunuyoruz.

1- Banyodan çıktıktan sonra saçlarınızı tarayın ve ortadan ikiye iki tutam halinde ayrın. Daha sonra iki tarafını da sıkı bir şekilde örün ve gece öylece yatın. Örtükten sonra ıslak saçlarınızı da kurutma makinasıyla kurutmayı unutmayın.

2- Elinize bir miktar saç şekillendirici sıkın ve saçınızı sürün. Bu işlemi yaparken saçlarınızı aşağıdan yukarıya sıkarak saçlarınızı ön tarafa atın ve rasgele karıştırmaya başlayın saçlarınızın dalgalı olduğunu göreceksiniz.

3- Saçlarınızı ortadan ikiye ayırın ve her bir tutamı döndürün ve döndürdüğünüz saçınızı etrafında kıvırarak iki topuz oluşturun. Daha sonra kurutma makinasını yaptığınız topuzun üzerinde bir süre tutunuz.

4- Islak saçlarınızı tutam tutam birçok bölülere ayırın ve sırayla kıvırarak saç diplerinde toplayınız. Sizde bu yöntemlerle maşasız dalgalı saç şekilleri oluşturabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Haftanın Videosu

Facebook Beğenin

  • YORUM

Cilt Bakımı ve güzellik sitesinde dilerseniz Fasülye maskesi ile cildinizi yenileyip beyaz bir görüntüye ulaşabilirsiniz.

Evde tavşan bakımı hakkında bilgi almak için Tavşan sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İşletim sistemleri hataları üzerine çözüm önerileri üreten Teknocozumler.com’a teşekkürler.

Evcil hayvanlar içerisinde çok sevilen kediler için kedi bakımı sayfası olan Kedi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Evcil hayvan bakımı konusunda bilgi almak isterseniz Petarsiv.com adresini ziyaret edebilirsizin. Mutlu günler