Meme Küçültme Estetiği Rahatlık Sağlıyor

Meme Küçültme Estetiği Rahatlık Sağlıyor

Bayanların estetik alanında en çok başvurdukları operasyonlar meme bölgesi için yapılan estetik operasyonlarıdır. Bazı bayanlar meme büyütme operasyonu yaptırırken; bazı bayanlar ise; meme küçültme operasyonu yaptırmak istemektedir. Ortalama standart göğüs ölçülerinden daha fazla bir ölçüye sahip olan bayanlar rahat yürümek, nefes almak için meme küçültme estetiği yaptırmaktadır. Meme küçültme estetiği ile ilgili merak edilenleri açıkladık.

Büyük Göğüsler Bayanları Mutsuz Ediyor

Meme Küçültme Estetiği Rahatlık Sağlıyor 3Bayanlar da erkekler gibi dolgun göğüslere sahip olmak istiyorlar. Ancak; bu sağlık sorunlarına yol açan, standart ölçülerin çok fazla üstünde göğüsler demek değildir. Gereğinden fazla büyük ölçülere sahip olan bayanlar başta psikolojik ve ruhsal yönden, daha sonra da fiziksel yönden mutsuz oluyorlar.

Meme Küçültme Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Meme Küçültme Estetiği Rahatlık Sağlıyor 2Meme küçültme ameliyatı yaptırmak isteyen bayanlar iki farklı uygulama ile karşı karşıya kalmaktadırlar. Küçültme operasyonlarında memenin alt bölgesinden bir kesi alınır ve alınan kesi ters T biçimindedir. Diğeri ise; meme ucu bölgesinden alınan kesi şeklinde meydana gelir. Her iki operasyonda da amaç süt kanallarına zarar vermemektedir.

Meme Küçültme Operasyonu Riskli Mi?

Meme Küçültme Estetiği Rahatlık SağlıyorMeme küçültme operasyonları doğru uzman doktorlar tarafından yapıldığında riski en az operasyonlardan bir tanesidir. Ancak; her bıçak altına girilen operasyonda olduğu gibi bu operasyonda da riskler vardır. Meme küçültme operasyonundan sonra dikkat edilmesinden sonra özel bir sütyen takmanız ister. Bu isteğe uyunuz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Haftanın Videosu

  • YORUM
Facebookta bizi bulun

Cilt Bakımı ve güzellik sitesinde dilerseniz Fasülye maskesi ile cildinizi yenileyip beyaz bir görüntüye ulaşabilirsiniz.

Evde tavşan bakımı hakkında bilgi almak için Tavşan sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İşletim sistemleri hataları üzerine çözüm önerileri üreten Teknocozumler.com’a teşekkürler.

Evcil hayvanlar içerisinde çok sevilen kediler için kedi bakımı sayfası olan Kedi sitesini ziyaret edebilirsiniz.