Oksijen ile Cilt Bakımı Nasıl Yapılır?

Oksijen ile Cilt Bakımı Nasıl Yapılır?

Cilt Bakımı sitelerinde oldukça yazılan ve çizilen oksijen ile cilt bakımı hakkında toparladığımız tüm bilgiler sizlere oksijen ile cilt bakımı nasıl yapılır? Sorusunun cevabı niteliğinde olacak. Oksijen ile cilt bakımı hakkında bilmeniz gereken tüm detaylar aşağıdadır.

Oksijen ile Cilt Bakımı Nasıl Yapılır?

Cildimiz zaman geçtikçe yıpranmakta, hasar görmekte ve kırışmaktadır. Cildimize düzenli bakım yapmak cildimizin güzelleşmesi için oldukça gereklidir. Cilt bakımı uygun ürünlerle ciltteki ölü derilerden, biriken kirlerden, siyah noktalardan ve sivilcelerden temizlenmesi işlemidir. Bu işlemler sonucu cildimiz rahat nefes alır, nemlenir, lenfler kolay çalışır ve cilt oksijenlenmesi gerçekleşir. Cilt bakımı sadece estetik açılardan değil cilt sağlığı içinde oldukça önemlidir. Cilt bakımının uzmanlar tarafından yapılması daha doğru olur. Bunun nedeni ise cilt bakımının uzmanlık ve tecrübe isteyen bir iş olmasıdır. Ayrıca kendi kafamıza göre her cilt ürününü uygulamamalıyız.Cilt bakımı yüzünüze bir sürü kozmetik cilt bakım ilaçlarının alınıp sürümesi işlemi değildir. Bir cilt ürünün alırken kesinlikle doktorlarınıza başvurmanız gerekmektedir. Cilt bakımı öncesinde cildinize detaylı bir tarama yapılmalıdır. Bu işlem sonucunda cildinize uygulanacak olan ürünler uzman doktorlar tarafından yapılmalıdır.

Oksijenli Cilt Bakımı

Bu terapi yöntemi yıllardır yurt dışında uygulanmaktadır. Oksijenli cilt bakımı yapılırken işlem sırasında uygulanan ürün deriye yaklaşık 1 barlık basınç uygulamaktadır. Bunun sonucunda uygulanan ürün derinin iç katmanlarına ulaşırlar. Bu sayede kan dolaşımı hızlanır. Ayrıca deri altında çeşitli enzimlerin salgılanması sağlanır. İşlem sırasında ne bir enjeksiyon işlemi uygulanır nede hiçbir şekilde acı hissetmeden işleminiz gerçekleşir. Oksijen kullanarak yapılan bu işlem cilt ve deri sağlığınız için oldukça önem arz etmektedir.

Oksijen Tedavisi Sonrası

Oksijen tedavisi sonucunda cilt oldukça rahatlar. Özellikler akneler, sivilceler, siyah noktalar gibi istenmeyen tüm pürüzlerden kurtulmaktasınız. Bu tedavi sonucunda cildinizde oldukça rahatlama olacaktır. Bu tedavi yöntemiyle ayrıca 5- 6 seanstan sonra istenmeyen kırışıklarda yavaş yavaş etkisini yitirmektedir. Vücut bunun sonucunda pürüzsüz ve dümdüz bir hal almaya başlar. Tabi ki de şuan tedavi yöntemi yeni yeni popülerleşmeye başladığı için genel olarak fiyatı saati 150 lira olarak belirtilmektedir. Bir seans ortalama bir buçuk saat civarı sürmektedir. Ortalama bir cildin mükemmel bir hal alması açısından 4-5 seans gerekmektedir. Bu fiyat şuan oldukça pahalı olarak görülmektedir. Bu işlemin ülkemizde yaygınlaşması sonrası fiyatlar düşecektir.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
Bakımı Cilt Bakımı

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Haftanın Videosu

Facebook Beğenin

  • YORUM

Cilt Bakımı ve güzellik sitesinde dilerseniz Fasülye maskesi ile cildinizi yenileyip beyaz bir görüntüye ulaşabilirsiniz.

Evde tavşan bakımı hakkında bilgi almak için Tavşan sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İşletim sistemleri hataları üzerine çözüm önerileri üreten Teknocozumler.com’a teşekkürler.

Evcil hayvanlar içerisinde çok sevilen kediler için kedi bakımı sayfası olan Kedi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Evcil hayvan bakımı konusunda bilgi almak isterseniz Petarsiv.com adresini ziyaret edebilirsizin. Mutlu günler