Omuz Hizası Saç Modelleri – Omuz Hizası Kısa Saç Kesimleri

Omuz Hizası Saç Modelleri – Omuz Hizası Kısa Saç Kesimleri

Bu yazımda size birbirinden güzel omuz hizasında saç kesimi önerilerim var! Eğer saçlarınızı çok kısa kestirmek istiyorsanız ancak bir anda büyük bir değişiklik yapacak cesaretiniz yoksa omuz hizası saç kesimleri ilk düşünmeniz gereken modeller arasında.

Omuz Hizasında Saç Kesimleri

Uzun yıllar boyu uzun saç kullandıktan sonra bir anda kısa bir modele geçiş yapmak çok sancılı bir süreç olabilir. Saçlarını kısa kestiren kadınların hemen hemen birçoğu kesim yaptırdıktan sonraki 2 hafta yeni saçlarına alışamayıp, kesim güzel bile olsa minik bir depresyon dönemi yaşıyor. Bu dönemi atlatmanın en kolay yolu önce omuz hizasında bir kesim yaptırmaktır. Böylece bu süreçte hem gözünüz kısa saçlara daha çok alışacak hem de eğer kısa saçları beğenmez ve kestirmekten vazgeçerseniz tekrar uzamalarını beklemek çok uzun süre almayacaktır.

Omuz Hizası Saç Modelleri 2016

Böyle söyleyince sanki omuz hizası saç kesimleri, kısa saç modelleri için bir geçiş modeli gibi duruyor ancak tabi ki öyle değil. Omuz hizası kısa saç kesimleri oldukça modern ve şık görünüme sahip olan kesimler. Hazırsanız sizin için seçtiğim modelleri inceleyip bunu kendi gözlerinizle görün ? Başlıyoruz! 

Omuz Hizasında Küt Saç Modelleri

Omuz hizası saç kesimlerinde en çok tercih edilen saç modelleri arasında küt saç modelleri vardır. Omuz hizasında küt saç kesimleri kadınlar tarafından oldukça beğenilir. Eğer sizde bu kadınlardan biriyseniz aşağıdaki omuz hizasındaki küt saç modellerini mutlaka incelemelisiniz.Omuz hizası saç kesimleri ile ilgili önerebileceğim modeller bu kadar ? Umarım yeni kesiminiz için aradığınız modeli bulmanıza yardımım olmuştur. Soru ve önerilerinizi yorum yoluyla iletmekten çekinmeyin.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Haftanın Videosu

Facebook Beğenin

  • YORUM

Cilt Bakımı ve güzellik sitesinde dilerseniz Fasülye maskesi ile cildinizi yenileyip beyaz bir görüntüye ulaşabilirsiniz.

Evde tavşan bakımı hakkında bilgi almak için Tavşan sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İşletim sistemleri hataları üzerine çözüm önerileri üreten Teknocozumler.com’a teşekkürler.

Evcil hayvanlar içerisinde çok sevilen kediler için kedi bakımı sayfası olan Kedi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Evcil hayvan bakımı konusunda bilgi almak isterseniz Petarsiv.com adresini ziyaret edebilirsizin. Mutlu günler