Pembe maske nedir? Nasıl kullanılır?

Pembe maske nedir? Nasıl kullanılır?

Pembe maske adını son günlerde oldukça fazla duyduğum ve sivilce , sivilce izlerini yok eden , selülit oluşumunu yok eden ve selülit giderici bir maskedir. İnternet üzerinde oldukça fazla reklamı dönen bu pembe maske hakkında sizlere bulabildiğimiz ve duyduğumuz tüm bilgileri paylaşmak istiyoruz.

Pembe maske nedir? Nasıl kullanılır?

Pembe maske , son zamanlarda oldukça popüler ve bir çok ünlü kişi tarafından kullanılan cilt yenileyici bir maskedir.Pembe Maske KullanımıPembe maskenin bir kaç çeşidi var. Bu çeşitleri arasında seçim yaparak cilt sorunlarınıza çare bulabilirsiniz. Yüzdeki kırışıklıkları , sivilceleri , sivilcelerin bıraktığı izleri , selülitleri gideren bir maske olarak bilinmektedir. Pembe maske ile yaklaşık olarak 4-5 seansta cilt sorunlarına çözüm bulan bir çok ünlü isim var. Pembe maske bunların yanı sıra yaşlanmayı önlerken , cildin yağ ve nem dengesini düzenliyor. Cildin yağ ve nem oranı dengelenmediğinde kızarıklık , ciltte pullanma , hassasiyet gibi sorunlar meyfana gelebiliyor. Aynı zamanda cildinizdeki su , vitamin ve kolajen eksikliğini gidererek cildinize tazelik ve canlılık katıyor.Sizlere Pembe Maskenin çeşitlerinden bahsedecek olursak;

  • Pembe Maske sivilce ve sivilce izlerini yok eden cilt maskesi ( 150 ml ve 5 kullanımlık ) 79 TL
  • Pembe Maske Selülit oluşumunu yok eden bakım maskesi ( 250 ml ve 5 kullanımlık ) 89 TL
  • Pembe Maske Selülit giderici ve cilt bakım maskesi ( 2 ürün 1 arada ) 149 TL

Pembe Maske Kullanımı

Pembe maskeyi yüz için ve selülit kremi olarak ayrı ayrı satıldığı için sizlere pembe maskenin iki çeşidinin de kullanımını anlatmak istiyoruz. Pembe Maske

Pembe Maske ( Yüz Maskesi Kullanımı )

Pembe maskeyi yüzünüze uygulamadan önce yüzünüze buhar maskesi uygulamanız gerekmektedir.  Eğer buhar maskesi uygulama imkanınız olmazsa yüzünüzü sıcak su ile yıkayın. Pembe maskeyi tüm yüzünüze tercihen boyun bölgeniz dahilinde uygulayabilirsiniz. Maskeyi yoğun bir şekilde uygulamayı unutmayın.Maske uygulamasından sonra yaklaşık olarak 30-40 dakika kadar yüzünüzde maskeyi bekletin ve maske tamamen kuruduktan sonra kalıp olarak maskeyi çıkartın. Pembe maske uygulamasını toplamda 5 gün uygulayın.Pembe yüz maskesi içerisinde bulunanlar : Water, ethyl alcohol, glycerine, tocopheryl acetate, bisabolol, linoleic acid, ascorbic acid, elastin, kolajen, hyalunoric acid, tea tree oil, lemonen, aloe vera oil, rose oil, apricot oil, kaoline, imidazoline urea, edta, It may contains dyes & pigments (CI: 16255, 16035, titanium oxide)

Pembe Maske ( İnceltici ve Selülit Giderici Kullanımı )

Pembe maske uygulamasına başlamadan önce duş alınız. Maske uygulaması öncesinde alınan duş , pembe maskenin etkisini daha da arttıracaktır. Maskeyi , selülitli olan veya inceltmek istediğiniz bölgeye uygulayın. Maske 30-40 dakika kadar cildinizde kalsın ve sonrasında kalıp halinde maskeyi çıkartabilirsiniz. Pembe maskenin sonuçlarını tam olarak gözlemleyebilmek için maskeyi en az 5 gün uygulayın.Pembe inceltici ve selülit giderici içerisinde bulunanlar : Water,ethyl alcohol,glycerine , tocopheryl acetate , bisabolol , linoleic acid , ascorbic acid , elastin,kolajen,hyalunoric acid , tea tree oil , lemonen , aloe vera oil , rose oil , apricot oil ,peppermint oil, thyme oil, rosemary oil, menthol, kaoline , imidazoline urea , edta , It may contains dyes & pigments ( CI: 16255 , 16035 , titanium oxide )

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Haftanın Videosu

Facebook Beğenin

  • YORUM

Cilt Bakımı ve güzellik sitesinde dilerseniz Fasülye maskesi ile cildinizi yenileyip beyaz bir görüntüye ulaşabilirsiniz.

Evde tavşan bakımı hakkında bilgi almak için Tavşan sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İşletim sistemleri hataları üzerine çözüm önerileri üreten Teknocozumler.com’a teşekkürler.

Evcil hayvanlar içerisinde çok sevilen kediler için kedi bakımı sayfası olan Kedi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Evcil hayvan bakımı konusunda bilgi almak isterseniz Petarsiv.com adresini ziyaret edebilirsizin. Mutlu günler