Pembe Maske Tarifi

Pembe Maske Tarifi

Güzelleşmek için en etkili maske tarifini arayan bayanlara yönelik yepyeni bir maske ile daha karşınızdayız. Hem etkili, hem de yapım oldukça kolay maskeyi yapmak için sadece birkaç malzeme ve biraz da zamana ihtiyacınız var. Birazdan tarifini vereceğimiz maskeyi hem yüz bölgenize, hem de dekolte bölgenize uygulayarak farkı görerek yaşamış olursunuz.

Pembe Maske Tarifi için Malzemeler

Pembe Maske TarifiKapsül ( E Vitamini adı ile satın almanız gerekiyor ve 1 tane yeterli olmaktadır. )Kil ( 2 yemek kaşığı ölçüsünde kil yeterlidir. )Kayısı Yağı ( Aktarlarda bulabileceğiniz bu yağ 1 yemek kaşığı yetiyor. )Badem Yağı ( Bu yağdan da 1 yemek kaşığı yetecektir. )Avokado Yağı ( Tropikal meyvelerden olan avokadonun yağı için 1 yemek kaşığı ölçüsünü kullanınız. )Gül Yaprağı ( 1 yemek kaşığı miktarında alınız. )Gül Suyu ( Güzellik konularında çok sık kullanılan gül suyundan da 1 yemek kaşığı pembe maske tarifi için yeterli olacaktır. )

Pembe Maske Tarifi’nin Yapılışı

Pembe Maske Tarifi 2Maskeyi yaparken bir kap alın ve yukarıda saymış olduğumuz malzemeleri bir kaba koyarak karıştırın. Yumuşak kıvamda bir karışım elde edeceksiniz. Sonrasında yüzünüze uygulamadan önce yüzünüzü yıkayın ve kurulayın. Gazlı bez yardımı ile yüzünüzü sadece gözleriniz haricinde kapayın. Dekolte bölgenize de aynı işlemi uygulayın. Maskeyi 2 dakika sonra çıkartarak temizlenebilirsiniz. 

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
Maske Pembe Tarifi
Önceki Yazı
Sonraki Yazı

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Haftanın Videosu

  • YORUM
Facebookta bizi bulun

Cilt Bakımı ve güzellik sitesinde dilerseniz Fasülye maskesi ile cildinizi yenileyip beyaz bir görüntüye ulaşabilirsiniz.

Evde tavşan bakımı hakkında bilgi almak için Tavşan sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İşletim sistemleri hataları üzerine çözüm önerileri üreten Teknocozumler.com’a teşekkürler.

Evcil hayvanlar içerisinde çok sevilen kediler için kedi bakımı sayfası olan Kedi sitesini ziyaret edebilirsiniz.