Regl Sancılarına Doğal Yöntemlerle Son Verin

Regl Sancılarına Doğal Yöntemlerle Son Verin

Regl dönemi bayanların en çok zorlandıkları ve en azından her ayda bir kere yaşamak zorunda oldukları döneme verilen isimdir. Günümüzde ergenlik yaşının daha da alta inmesi sebebi ile birçok bayan daha 10 yaşındayken bile bu sancıları çekmeye başlamaktadırlar. Dolayısı ile de bu çok uzun bir süreç oluyor. En az 3 günden başlayıp 10 güne kadar artabilen regl döneminde meydana gelen sancılara doğal yöntemler ile çare bulabilirsiniz. Bu yöntemleri sizlerle paylaştık.

Regl Sancılarına Yönelik Doğal Yöntemler Nelerdir?

 

  • Soğan ve Su Kürü ile Regl Sancısı Gidermek

regl sancısına soğan 1 litre suyu tencereye boşaltın ve daha sonra da kırdığınız soğanı bu tencerenin içerisine atın. Haşlandıktan sonra bardağa koyarak tüketin. Soğan ve su küründen gün içerisinde 2 bardak tüketerek regl sancılarına son vermeniz mümkün olmaktadır.

  • Papatya ve Su Kürü ile Regl Sancısı Gidermek

papatya ve suRegl sancılarına olumlu yönde etki eden doğal yöntemlerden bir tanesi de papatya ve su kürüdür. 5 ya da 6 tane papatyayı eziniz. Daha sonra bir su bardağına sıcak su koyarak ezilen papatyaları da ekleyiniz. Biraz bekledikten sonra tüketebilirsiniz. Soğan küründe olduğu gibi bu kürü de günde 2 kez içiniz.

  • Nane ve Su Kürü ile Regl Sancısı Gidermek

Nane ve Su1 ya da 2 çay kaşığı naneyi kurutup ufalayınız. Üzerine de 1 bardağın tamamı dolacak şekilde sıcak su ekleyip demlendikten sonra 2 kez içiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Haftanın Videosu

Facebook Beğenin

  • YORUM

Cilt Bakımı ve güzellik sitesinde dilerseniz Fasülye maskesi ile cildinizi yenileyip beyaz bir görüntüye ulaşabilirsiniz.

Evde tavşan bakımı hakkında bilgi almak için Tavşan sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İşletim sistemleri hataları üzerine çözüm önerileri üreten Teknocozumler.com’a teşekkürler.

Evcil hayvanlar içerisinde çok sevilen kediler için kedi bakımı sayfası olan Kedi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Evcil hayvan bakımı konusunda bilgi almak isterseniz Petarsiv.com adresini ziyaret edebilirsizin. Mutlu günler