Salatalıklı Yaşlanma Karşıtı Doğal Maske Yapımı

Salatalıklı Yaşlanma Karşıtı Doğal Maske Yapımı

Çok sayıda Salatalık maskesi olduğunu biliyoruz. Bu maskeler farklı amaçlara yönelik farklı metodlar ile hazırlanmakta. Bu yazımızda ise yaşlanma karşıtı salatalık maskesi yapımından bahsedeceğiz.

Yaşlanma karşıtı doğal bir maske yapmak ve evinizde kimseler görmeden yapmak istiyorsanız bu tarifi kolaylıkla kendi başınıza hazırlayıp uygulamanız ve karşılığını almanız mümkün. Çok kolay malzemeler ile yaşlanma belirtilerinizi ortadan kaldırmak için yalnızca üç malzemeye ihtiyacınız olacak. Maske için gerekli malzemeler:

  1. Salatalık (Ezilmiş 1 adet)
  2. Yarım çay kaşığı limon suyu
  3. Aleovera jeli

Maskenin hazırlanışı:

Tüm malzemeleri bir karıştırma kabına alın ve iyice karıştırın. Ardından temizlediğiniz ve kuruladığınız cildinize önce ince tabaka sürün ve kuruması için bekleyin. Ardından ince bir tabaka daha yüzünüze sürün ve kuruması için bekleyin ve son olarak kalan bütün maskeyi cildinize uygulaın ve kuruyuncaya dek bekleyin. Bu maskeyi dekolte ve boyun bölgenize de uygulayabilirsiniz. Aleovera jeli ince kırışıklık çizgileri ile baş etmekte pekçok maddeden çok daha fazla verim sağlar. Cikdinizde tamamen kuruduğuna emin olduğunuz maskeyi önce yavaşça cildinizden ovalayarak çıkarın ve ardından ılık su ile cildinizi durulayıp havlu ile kurulayın. Maske 3 günde bir yeniden uygulamaya uygundur.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Haftanın Videosu

Facebook Beğenin

  • YORUM

Cilt Bakımı ve güzellik sitesinde dilerseniz Fasülye maskesi ile cildinizi yenileyip beyaz bir görüntüye ulaşabilirsiniz.

Evde tavşan bakımı hakkında bilgi almak için Tavşan sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İşletim sistemleri hataları üzerine çözüm önerileri üreten Teknocozumler.com’a teşekkürler.

Evcil hayvanlar içerisinde çok sevilen kediler için kedi bakımı sayfası olan Kedi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Evcil hayvan bakımı konusunda bilgi almak isterseniz Petarsiv.com adresini ziyaret edebilirsizin. Mutlu günler