Sarı saçlar için model ve kesim önerileri

Sarı saçlar için model ve kesim önerileri

Kadınlar için vazgeçilmez bir renk olan sarı saç rengini ve sarı saç rengi ile ortaya çıkarabileceğiniz en güzel saç modellerini anlatacağım bugün sizlere.Şimdi şunu kabul etmekte fayda var, sarının modası asla geçmedi ve de geçmeyecek. Bunu bilen bir kadın olarak sarı saç rengine ve sarı saç modellerine ayrıca bir önem vermem gerektiğini düşünüyorum. Geçmişten günümüze sarı saç rengi, feminenliği ifade eden bir renk olarak görülmüştür. Bunun doğruluk derecesi nedir bilinmez fakat birçok kadının da bu düşüncede olduğu aşikar. Ortada bu denli sarı saç aşığı varken, bu konuyu anlatmak benim için bir görev haline geldi.5 kadından en az 1’inin kullandığı sarı saç renginin yüzlerce tonu ve farklı çeşidi olmakla beraber yapacağınız farklı model ve kesimlerle de çeşitliliği yakalamanız mümkün. Bugün sizlere, sarı renge en çok yakıştırdığım kısa saç kesimleri ve saç modelleri hakkında fikirler vereceğim. Özellikle sarı renge çok yakıştırdığım pixie ve küt saç modellerinden bahsedeceğim.bu iki model ile ilgili görsellere göz atmanızı öneririm. Böylece anlattığım bu modeller kafanızda tamamen şekillenecek ve size fikir verecektir.Ve tabi ki pixie saç modelinden başlayacağım. Gelin, pixie modeli ile sarı saç rengi nasıl bir uyum içindeymiş görelim.

Sarı pixie saç modeli

Hem sarı hem pixie olunca tadından yenmez diye düşünenlerdenim. Siz de onlardansanız, yazımı okuduktan sonra derhal kuaföre koşabilirsiniz!Pixie saç modeli kadınlara en çok yakışan saç modellerinden biridir. Sebebi ise, kadınlar için öngörülmüş saç modellerinin dışına çıkan, gelenekleri yıkan bir model olması. Bu cesaret hayatta kaç kere elinize geçer ki?Cesur kadınların tercihi olan pixie modeli ile doğallığı yakaladığınız an bir daha bırakmak istemeyeceksiniz. Sarı dağınık saçlar ile kullanacağınız pixie saç kesimini çok beğeneceksiniz. Üstelik pixie saç modelinin salaş görünümü sayesinde sarı saçlarınız çok daha doğal görünecektir. Denemenizi mutlaka önerdiğim bu model yüzünüzü ortaya çıkardığı gibi gözlerinizi de odak noktası haline getirecektir.  Peki sarı pixie saç modelini nasıl kullanacaksınız? Yapmanız gereken tek şey kendinizi saçlarınızın doğal havasına bırakmak. Duştan çıkıyorsunuz, saçlarınızı kurutma zahmetine bile girmeden bir wax ya da saç şekillendirici ile saçlarınızı dağıtmak suretiyle gelişigüzel karıştırıp bırakıyorsunuz. İşte pixie saç modelini elde etmek bu kadar kolay ve zahmetsiz. Üstelik zamandan tasarrufun yanında, oldukça şık ve feminen bir görünüm elde edeceğinizden de şüpheniz olmasın.

Sarı küt saç modeli

Küt saç dediğimde akıllara ilk olarak Bendeniz geliyor olabilir. Çok da haklı bir tahmin ki küt saç modası  hayatımıza 90’larda Bendeniz ile girmiştir. Tabi ki o dönemin küt saç modası ile şimdiki küt saç modası arasında dağlar kadar fark var. Çünkü 90’lar döneminde küt saçlar keskin hatlarla oluşturulurken günümüz küt saç modelleri katlı ve asimetrik hatlarla belirleniyor.Başta Sharon Stone olmak üzere Emma Stone, Cameron Diaz, Charlize Theron gibi birçok Hollywood ünlüsünün vazgeçilmezi olan küt saç kesimi kadınlara en çok yakışan saç kesimlerinden biridir. Feyz alınacak kadar hoş görünen bu saç kesimi kullanımı bakımından da kolaylık ve rahatlık sağlar. Öncelikle herhangi bir şekil vermeksizin bile yıka-çık stili kullanarak uygulayabilirsiniz. Daha kısa görünsün isterseniz saçlarınızı maşa ile hacimlendirip küt saç modelinizi daha kısa görünüme kavuşturabilirsiniz. Firkete tokalar yardımıyla yanlardan iki tutam saç alıp arkada birleştirerek masum bir görünüm de elde edebilirsiniz. Tercih tamamen size ve ruh halinize kalmış hanımlar.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Haftanın Videosu

Facebook Beğenin

  • YORUM

Cilt Bakımı ve güzellik sitesinde dilerseniz Fasülye maskesi ile cildinizi yenileyip beyaz bir görüntüye ulaşabilirsiniz.

Evde tavşan bakımı hakkında bilgi almak için Tavşan sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İşletim sistemleri hataları üzerine çözüm önerileri üreten Teknocozumler.com’a teşekkürler.

Evcil hayvanlar içerisinde çok sevilen kediler için kedi bakımı sayfası olan Kedi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Evcil hayvan bakımı konusunda bilgi almak isterseniz Petarsiv.com adresini ziyaret edebilirsizin. Mutlu günler