Selülitten Kurtulma Hareketleri

Selülitten Kurtulma Hareketleri

Selülitten Kurtulma Hareketleri

Selülitten Kurtulma Hareketleri

Selülitten kurtulmak için kimsenin elinde sihirli bir formül yok. Kozmetik kremleri, güzellik merkezinde gerçekleştirilen tedaviler ve son olarak selülitten kurtulma egzersizleri. Bunların hiçbiri selülitleri garanti olarak ortadan kaldırmıyor. Selülitten kurtulmak için gerçek anlamda yapabileceğiniz tek şey hayat tarzınızı düzenlemek, doğru beslenmek ve düzenli egzersiz yapmak. Bu sayede var olan selülitlerin görünümünü azaltabilir ve daha fazla bölgede görülmesini engelleyebilirsiniz. Bazı durumlarda selülit genetik olarak meydana geldiği için oluşmaması yönünde fazla yapabileceğiniz bir şey yok ancak düzenli beslenme ve egzersizler ile yayılmasını engellemek elinizde.Selülitten kurtulma hareketleri aslında selülit görülen kalça, baldır ve karın bölgelerini çalıştırarak buradaki kan akışını hızlandırmak ve hücrelere daha çok oksijen gitmesini sağlamak amacıyla yapılıyor. Aşağıda bazı yabancı uzmanların ve ev kadınlarının selülitten kurtulma hareketleri olarak paylaştıkları videoları bulabilirsiniz.

Selülit görünümünü azaltmak için yapabileceğiniz egzersizler

Aşağıdaki 6 dakikalık videoda ev ortamında rahatlıkla yapabileceğiniz bazı egzersizler gösteriliyor. Bu egzersizler selüliti tamamen ortadan kaldırmayacaktır ancak mevcut selülit görünümünü hafifletirken selülitli bölgenin büyümesinin önlenmesine yardımcı olabilir.Selülit görünümünü azaltmak ve/veya önlemek için aşağıdaki videolardan size uygun egzersizleri belirleyerek günde 5-10 dakikanızı bu egzersizlere ayırmanız yeterli olacaktır. Tabi bu egzersizlerin etkili olabilmesi için az yağlı gıdalarla beslenme, bol bol su içmek, kafeinden ve sigaradan uzak durmak gerekiyor.Selülit görünümünü azaltmak için evde yapabileceğiniz hareketlerSelülitten korunma ve kurtulma hareketleriKalça bölgesini çalıştırma ve selülit azaltma egzersizleri

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Haftanın Videosu

  • YORUM
Facebookta bizi bulun

Cilt Bakımı ve güzellik sitesinde dilerseniz Fasülye maskesi ile cildinizi yenileyip beyaz bir görüntüye ulaşabilirsiniz.

Evde tavşan bakımı hakkında bilgi almak için Tavşan sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İşletim sistemleri hataları üzerine çözüm önerileri üreten Teknocozumler.com’a teşekkürler.

Evcil hayvanlar içerisinde çok sevilen kediler için kedi bakımı sayfası olan Kedi sitesini ziyaret edebilirsiniz.