Sezonun En Popüler Kısa Saç Modelleri

Sezonun En Popüler Kısa Saç Modelleri

Kısa saç modelleri şüphesiz ki sezonun en trend saç modelleri arasında yer alıyor. Ancak her kadın için saçlarını kısa kestirmek kolay bir karar değildir. Saçlarını kısa kestirmek gerçekten cesaret isteyen bir iştir. Çünkü pişman olduğunuz taktirde uzun bir süre sabretmenz gerekebilir.

Popüler Kısa Saç Modelleri

Bu yazımda sizlere bu sezonun en popüler kısa saç modellerini tanıtacağım. Özellikle ünlülerin kullandığı saç modellerinden kesim örnekleri paylaşacağım. Eğer saçlarınızı kestirmeye cesaretiniz yoksa eminim ki göstereceğim popüler kısa saç kesimleri size ihtiyacınız olan cesareti verecek. Hazırsanız başlıyoruz!Julianne Hough tarafından da kullanılan dalgalı kısa bob kesimleri son dönemin popüler kısa saç modelleri arasındaEmma Stone sevdiğim ve tarzını çok beğendiğim ünlüler arasında. Dalgalı ve perçemli bakır kızılı saç modeli de popüler kısa saç modellerinden biri.Dalgalı orta boy saç modeli de kendisine çok yakışmıştı ama bence yeni kesimi çok daha hoş duruyor.Kısa pixie saç modelleri de son sezonun popüler olan saç modelleri arasında. Anne Hathaway bu modaya uyan ilk isimlerden birisi.Felicity Jones tarafından da kullanılan küt ve perçemli kesimler zariflik ve doğallık arayan kadınların düşünmesi gereken bir saç kesimi.Taylor Swift tarafından kullanılan bu kısa saç kesimi de oldukça popüler bir kesim. Eğer yuvarlak bir yüz tipine sahipseniz mutlaka düşünmelisiniz.Eğer kısa bob modelini seviyorsanız geçen sezon moda olan küt bob kesimleri yerine Hilary Duff‘un da kullandığı doğal ve dalgalı bob kesimler bu sezon daha popüler.Jesicca Alba orta boy dalgalı saç kesiminden kısa saç kesimine dönen ünlü isimler arasında.Bir diğer pixie saç kesimi de Jessie J ‘den geliyor ? Jessie J saç yeni saç kesimi “Boyish Pixie” olarak adlandırılıyor.Bu sezonun popüler kısa saç kesimleri genelde pixie saç kesimlerinden oluşuyor. Natalie Portman‘da saçını çok kısa kestiren ünlüler arasında.Bu kadar popüler kısa saç kesimini önerip kaküllü kısa saç kesimlerini atlamak olmaz. Rachel McAdams‘ın kaküllü kısa saç kesimiSezonun popüler kısa saç kesimleri bu anlattıklarım olacak. Ünlülerin popüler kısa saç kesimlerine genel olarak baktığımızda özellikle pixie kısa saç kesimlerini bol bol göreceğimiz bir sezona benziyor.Ünlülerin çoğu saçlarını kestirerek sezona ayak uydurmayı başardı, peki siz saçlarınızı kestirmeye karar verebildiniz mi? ?

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Haftanın Videosu

Facebook Beğenin

  • YORUM

Cilt Bakımı ve güzellik sitesinde dilerseniz Fasülye maskesi ile cildinizi yenileyip beyaz bir görüntüye ulaşabilirsiniz.

Evde tavşan bakımı hakkında bilgi almak için Tavşan sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İşletim sistemleri hataları üzerine çözüm önerileri üreten Teknocozumler.com’a teşekkürler.

Evcil hayvanlar içerisinde çok sevilen kediler için kedi bakımı sayfası olan Kedi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Evcil hayvan bakımı konusunda bilgi almak isterseniz Petarsiv.com adresini ziyaret edebilirsizin. Mutlu günler