Sivilceler için Fucudin Krem

Sivilceler için Fucudin Krem

Eğer cildinizde sivilce ve sivilce izi gibi cilt probleminiz varsa sizlere önereceğimiz Fucidin krem ile bu tip problemlere son verebilirsiniz. Fucidin krem sivilce ve sivilce izlerinin yanı sıra yanıklar içinde kullanılmaktadır.

Sivilceler için Fucudin Krem

Fucidin krem iltihaplı sivilceler içinde çok etkilidir. Örneğin epilasyon sonrasında kıl köklerinde iltihaplı sivilce oluşur. Eğer Fucidin krem kullanılırsa epilasyon sonrası oluşan iltihaplı sivilceleri de önlemiş olursunuz.Çiban, sivilce, sivilce izi ve yanıkların giderilmesi için en etkili kremlerden birisi olan Fucidin krem, antibiyotik etklisi ile cilt üzerinde oluşabilecek enfeksiyonları engeller ve cildi korur.

Fucidin Krem Ne İçin Kullanır?

  • Enfeksiyonlu egzamada kullanılabilir.
  • Enfeksiyon kapmış sivilcelerde kullanılır.
  • Epilasyon sonrası kıl köklerinde oluşmuş enfeksiyonlu sivilcelerde kullanılır.
  • Enfeksiyon kapmış yanıklarda kullanılır.
  • Tırnaklarda oluşan ve tırnağın ayrılmasına neden olan enfeksiyonlarda kullanılır.
  • İmpetigo rahatsızlığında kullanılır.
  • Eritrazma denilen koltuk altında çıkan kırmızı ve kahverengi lekeler için kullanılır.

Fucidin krem bunların dışında bir çok cilt problemi içinde doktor tarafından tavsiye edilmektedir. Yukarıda yazılı maddelerin dışında kullanım alanları da mevcuttur.

Fucidin Krem Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Eğer doktor tavsiyesi üzerinde almadıysanız prospektüsünde yazdığı şekilde kullanmanız gerekmektedir. İçeriğinde bulunan Fusidik asit topickal maddesinden dolayı çok uzun süre kullanılmamalı ve fazla doz sürülmemelidir.Fucidin kremi daha fazla sürerek daha çok etki alamazsınız. Bu nedenle prospektüsünde yazan dozajı geçmemeye özen gösterin. Kremi ağız ve göz kenarlarına temas ettirmemelisiniz. Eğer göz ve ağız çevresine temas ederse mutlaka bol su ile yıkamalısınız.Fucidin krem kullanırken bunun yanında kullanacağınız saç şampuanları, şekillendiriciler, saç boyaları, tüy dökücüler, emla krem, alkollü ürünler ve her türlü cilt kremlerden uzak durmalısınız.

Fucidin Krem Hamilelikte Kullanılır mı?

Hamilelik esnasında kimyasal madde barındıran hiç bir krem kullanılmamalıdır. Bunun nedeni kimyasal maddeler kan ile karışarak bebeğe zarar verebilir.Ancak Fucidin krem kullanan hamile bayanların fusidik asit ve fusidik asit tozlarına bir alerjisi yoksa kullanabilir diyorlar. Hamilelik döneminde Fucidin krem kullanan hiç bir hamilede sorun yaşanan bir bulgu görülmemiştir.Tavsiyemizi soracak olursanız kullanmamanızda fayda var. Ancak siz yinede doktorunuza danışmanızda fayda olacaktır.

Fucidin Sivilce Kremi Fiyatı

Fucidin krem %2 20g fiyatı Türkiy Cumhuriyeti Sağlı Bakanlığına bağlı ve 12 Aralık 2015 yılı fiyatı KDV dahil 10.18 TL’dir. Fucidin krem Abdi İbrahim ilaç firması tarafından 8699514352853 barkod numarası ile satılmaktadır. 

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
Krem Sivilceler

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Haftanın Videosu

Facebook Beğenin

  • YORUM

Cilt Bakımı ve güzellik sitesinde dilerseniz Fasülye maskesi ile cildinizi yenileyip beyaz bir görüntüye ulaşabilirsiniz.

Evde tavşan bakımı hakkında bilgi almak için Tavşan sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İşletim sistemleri hataları üzerine çözüm önerileri üreten Teknocozumler.com’a teşekkürler.

Evcil hayvanlar içerisinde çok sevilen kediler için kedi bakımı sayfası olan Kedi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Evcil hayvan bakımı konusunda bilgi almak isterseniz Petarsiv.com adresini ziyaret edebilirsizin. Mutlu günler