Sivilceleri Temizleyen Yulaf Ezmesi Yöntemi

Sivilceleri Temizleyen Yulaf Ezmesi Yöntemi

Sivilceler en olmadık zamanda ne kadar cilt bakımını yapmakta deride çıkan cilt sorunudur. İster ergenlik çağında olun, isterseniz de 35 yaşında olun cilt üzerinde sivilce görülebilmektedir. Bu yazımızda sizlere sivilceleri kurutarak sivilce tedavisinde kullanılabilecek etkili bir bitkisel çözümü anlatacağız

Yulaf Ezmesi Yöntemi ile Sivilcelere Elveda Edin.

Liste halinde aşağıdaki sıraladığımız malzemeleri temin ettikten sonra sivilcelerden nasıl kurtulabileceğinizi okuyabilirsiniz.

  • 3-4 yemek kaşığı yulaf ezmesini
  • Su
  • Limon suyu
  • Çilek püresi

Yapımı

Öncelikle 3 yada 4 yemek kaşığı kadar yulaf ezmesini robottan geçiriniz. Bu işlemden sonra toz haline gelmiş olan yulaf ezmesine yavaşça su ekleyip karıştırarak macun kıvamına gelmesini sağlamalısınız. Macun kıvamına gelirken içerisinde birkaç damla taze limon suyu ve 2 tane çilek püresini macun içerisine ilave edin ve karıştırmaya devam ediniz. Malzemeler karıştıktan ve macun kıvamında olduktan sonra maskeyi yüzünüzde kullanabilirsiniz. DİKKAT etmeniz gereken nokta maskenin hazırlandıktan sonra fazla beklemeyiniz ve cilde sürünüz yoksa yulaf maskesi kasede kuruyup donar. Buda cilt bakımında kullanılmayacağı anlamına gelmektedir.

Kullanımı

Karışımın ciltte kullanmadan önce su ile durulayarak cildinizi temizleyiniz. Havlu ile kuruladıktan sonra cildinizin göz çevresini sürmemek kaydı ile bu maskeyi cildinize sürünüz.

Maske yüzünüzde 15 dakika sonra kuruduğunda ılık su ile cildinizi temizleyebilirsiniz. Maskeyi yüzünüze sürdükten sonra konuşmamaya ve yüzünüzü hareket ettirmemeye özen gösterin. Karışıma dahil edeceğiniz limon ve çilek, cildinizdeki ölü hücrelerin daha kolay temizlenmesine yardımcı olacaktır.

Malzemelerin kalitesi ve faydalı yüksek bu maskeyi düzenli olarak kullanırsanız sivilce sorununuzdan büyük oradan kurtulabilirsiniz

Sosyal Medyada Paylaşın:

1 Yorum

  1. Merhaba ben 19 yaşındayım yüzünde 16 tane sivilce var tek tek saydım ne yapmalıyım? Bu maske çözüm olur mu bilmiyorum bu akşam bu karışımı yüzümdeki sivilceler için deneyeceğim. Doktora bile gittim çare olmadı. Yüz sağlııma bir türlü kavuşamıyorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Haftanın Videosu

Facebook Beğenin

  • YORUM

Cilt Bakımı ve güzellik sitesinde dilerseniz Fasülye maskesi ile cildinizi yenileyip beyaz bir görüntüye ulaşabilirsiniz.

Evde tavşan bakımı hakkında bilgi almak için Tavşan sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İşletim sistemleri hataları üzerine çözüm önerileri üreten Teknocozumler.com’a teşekkürler.

Evcil hayvanlar içerisinde çok sevilen kediler için kedi bakımı sayfası olan Kedi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Evcil hayvan bakımı konusunda bilgi almak isterseniz Petarsiv.com adresini ziyaret edebilirsizin. Mutlu günler