Tarz kısa saç kesim modelleri ve kısa saç örnekleri

Tarz kısa saç kesim modelleri ve kısa saç örnekleri

Evet kısa saç modelleri tarzdır. Bir kadın için kısa saç kestirmek çok zor bir karar olmasada, tarz olucak bir kısa saç kestirmek kesinlikle zor bir karar olacaktır. Depresyon dönemlerinde kestirilen kısa saç bile aslında büyük bir değişimin habercisidir. Kısa saç kestirmeye karar verdiniz, kendinizi buna alıştırdınız şimdi yapmanız gereken sey kendiniz için uygun kısa saç modelleri ile ilgili kesim örneklerini bularak rengini seçmekte. Hem cesaretinizin gelmesi açısından hemde size kolaylık sağlamak açısından birkaç önemli tavsiyelerde bulunacagım.Kısa saç surat tipinize uygunmu. Bu konudan daha önceki makalelerde  Yüz Şekline Göre Saç Modelleri olarak bahsetmiştik. Bu konu saç seçiminde en önemli ve en dikkat edilmesi gereken noktalardan biridir. Yüz şekliniz tombul veya yuvarlak bir görünümdeyse kısa saç sizin tarzınız olmayabilir!!! Elmacık kemiklerinin belli oldugu daha köşeli üçgen yüzleri kısa saç için biçilmiş kaftan. Şimdi gelelim ten renginize göre saç tipinizi belirlemeye. Bu konulardanda daha önceki makalemizde bahsetmiştik. Ten Renginize Göre Saç Renginizi Seçin. Ben bu konuyu farklı bir bakış açısıyla size anlatacagım. İki adet ana ten rengi mevcuttur. Soğuk ve sıcak. Soğuk ten rengi dedigimiz tende pembe ana tonun altında mavi tonlar, sıcak ten rengi dedigimiz tende ise sarı ana tonunda altın renklere sahiptir. Aynaya baktınız ve ten renginizi belirleyemediniz. Basit bir test ile gözünüze güvenerek ten renginizi belirleyebilirisiniz. Yapmanız gereken gümüş ve altın aksesuarlarınızı elinize alıp yüzünüzün yanına getirmek. Gümüş olan daha yakın ve uyumlu geliyorsa teniniz soğuk, eğer altın daha uyumlu ise sıcak bir tene sahipsiniz demektir.

  • Sıcak ten rengine sahipseniz size yakışacak saç renkleri olarak altın, karamel, bal, bakır, kızıl, maun, çilek sarışın, çikolata, zencefil, turuncu bazlı kızıllar, koyu kahverengi, pas rengi.
  • Soğuk ten rengine göre ise size yakışacak saç renkleri ; platin, kül sarışın, krem, kumlu kahve, koyu siyah, şarap rengi, açık kahve, maun, düz kahve, orta sarışındır.

Kendinize uygun kısa saç modeli hakkında kafanızda birseyler oturmuştur. Artık saç kestirme konusunda daha cesur davranabilirsiniz. Unutmayınki kısa saç tarzdır. Ufak dokunuşlarla çok havalı ve ateşli bir görünüme sahip olabilirken, yine ufak bir degişiklikle bir anda tarz bir iş kadınına da dönüşebilirsiniz.

Kısa saç kesim modelleri

Şimdi sıra sizin için özel olarak topladıgım saç modelleri içinden kendinize en uygun olanı bulup seçmeye geldi. Saç modelini ve rengini seçerken yukarıda verdiğim bilgiler doğrultusunda seçerseniz size en uygun olanı seçmeniz kaçınılmaz olacaktır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Haftanın Videosu

Facebook Beğenin

  • YORUM

Cilt Bakımı ve güzellik sitesinde dilerseniz Fasülye maskesi ile cildinizi yenileyip beyaz bir görüntüye ulaşabilirsiniz.

Evde tavşan bakımı hakkında bilgi almak için Tavşan sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İşletim sistemleri hataları üzerine çözüm önerileri üreten Teknocozumler.com’a teşekkürler.

Evcil hayvanlar içerisinde çok sevilen kediler için kedi bakımı sayfası olan Kedi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Evcil hayvan bakımı konusunda bilgi almak isterseniz Petarsiv.com adresini ziyaret edebilirsizin. Mutlu günler