Tatlı İsteğini Giderme Yolları

Tatlı İsteğini Giderme Yolları

Bayanlar için çikolata vazgeçilmez bir tatlıdır. Bunun dışında şekerlemeleri de en fazla tüketenler bayanlar olmaktadır. Dolayısı ile de kilo almamıza neden olan bu tatlı ve şekerlemelerden uzaklaşmamız gerekiyor. Uzaklaşmak için birkaç ipucu bulunmaktadır. Tatlı isteğiniz fazlaysa bu isteği ortadan kaldırmak ya da azaltmak için yapmanız gerekenleri aşağıda sizler için sıraladık.

Tatlı İsteğini Giderme Yolları Nelerdir?

 

  • Aç Kalma Sürenizi En Aza İndirin

Tatlı İsteğini Giderme YollarıÖğünler arasında 8 ya da 9 saat gibi uzun zaman boşluklar bıraktığınızda ne yazık ki; tatlı isteğiniz daha çok artacaktır. Tatlı isteğinizi azaltmak için ana öğünlerin arasını 4 saate indirin ve sağlıklı atıştırmalıklardan da ara öğünlerde tüketmeyi ihmal etmeyin.

  • Detoks Suyu Tatlı İsteğinizi Giderir

Tatlı İsteğini Giderme Yolları 2Her yaz döneminde detoks suları gündeme gelir. Birçok detoks sularının faydasına inanmasa da bu yanlıştır. Bir çubuk tarçın ve elma, armut ya da çilek gibi meyveler ile hazırlayacağınız detoks suları sayesinde tatlı isteğinizi azaltmanızın yanı sıra zayıflama konusunda da destek almış bir bayan olursunuz.

  • Ruhsal Sağlık Sorunlarınıza Nokta Koymalısınız

Tatlı İsteğini Giderme Yolları 3Birçok bayan yaşamış olduğu sorunlar karşısında daha fazla tatlı yeme isteği duyar. Bu nedenle de tatlı isteğini bir türlü engelleyemez. Profesyonel şekilde destek alırsanız eğer; ruhsal sağlık sorunlarınıza noktayı koymuş olur ve aynı zamanda da tatlı krizinizi de durdurmuş olursunuz. Bu yüzden ruhsal sorunları önemseyin.

  • Meyveler Sizin Arkadaşınız Olsun

Tatlı İsteğini Giderme Yolları 4Çikolata ya da şekerleme tarzında canınızın tatlı şeyleri istemesi çok normaldir. Ancak; tatlı krizlerinizi sadece dondurma ya da çikolata ile çözüme götürmezsiniz. Meyveler ya da kuru kayısı ve incir gibi kurutulmuş meyveler sizin tatlı ihtiyacınızı karşılamanıza yardımcı olur. Bu nedenle çantanızda,  mutfağınızda ya da ofisinizde bu yiyecekleri barındırın.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Haftanın Videosu

Facebook Beğenin

  • YORUM

Cilt Bakımı ve güzellik sitesinde dilerseniz Fasülye maskesi ile cildinizi yenileyip beyaz bir görüntüye ulaşabilirsiniz.

Evde tavşan bakımı hakkında bilgi almak için Tavşan sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İşletim sistemleri hataları üzerine çözüm önerileri üreten Teknocozumler.com’a teşekkürler.

Evcil hayvanlar içerisinde çok sevilen kediler için kedi bakımı sayfası olan Kedi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Evcil hayvan bakımı konusunda bilgi almak isterseniz Petarsiv.com adresini ziyaret edebilirsizin. Mutlu günler