Ten Renginize Göre Nude Ruj Seçimi

Ten Renginize Göre Nude Ruj Seçimi

Nude rujlar varla yok arası bir ruj rengidir. Yüzde doğal bir güzellik katan sanki dudak renginizmiş gibi hava katan makyaj malzemeleridir. Fakat nude ruj seçimi ten rengine göre farklı olmalıdır. Güzel bir görünüm elde etmeniz açısından sizde ten renginize göre nude ruj kullanmalısınız.
1- Açık bir ten renginiz varsa daha çok şeftali tonlarını ve pembe renk tonlarınız kullanmanız daha doğal görünüme sahip olmanızı sağlayacak ve göz makyajınız kendini gösterecektir.
2- Buğday rengi bir rengi bir ten rengine sahipseniz kahverengi tonlarına yakın olan şeftali renlerinde nude rujlar tercih etmelisiniz.
3- Eğer ten renginiz esmer ise rude ruj seçiminiz bordomsu kahverengini andıran ya da gül renklerinde uygun olacaktır. Allık ve rimelle de rude rujunuza bir bütünlük sağlayabilirsiniz.
Size uygun rude rujunuzu sürerken yalnız dikkat etmeniz gereken bir hususta vardır. Rude rujlar soluk rujlardır. Eğer göz çevresi, allık ve pudranızı abartırsanız bir tezatlık oluşacaktır. Bu da iyi bir görüntü oluşturmaz. Bunun için diğer makyajlarınızı da hafif yapmaya özen gösteriniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Haftanın Videosu

Facebook Beğenin

  • YORUM

Cilt Bakımı ve güzellik sitesinde dilerseniz Fasülye maskesi ile cildinizi yenileyip beyaz bir görüntüye ulaşabilirsiniz.

Evde tavşan bakımı hakkında bilgi almak için Tavşan sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İşletim sistemleri hataları üzerine çözüm önerileri üreten Teknocozumler.com’a teşekkürler.

Evcil hayvanlar içerisinde çok sevilen kediler için kedi bakımı sayfası olan Kedi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Evcil hayvan bakımı konusunda bilgi almak isterseniz Petarsiv.com adresini ziyaret edebilirsizin. Mutlu günler