Ünlülerden 15 Muhteşem Omuz Hizasında Saç Kesimi

Ünlülerden 15 Muhteşem Omuz Hizasında Saç Kesimi

Orta boy saç modelleri son sezonlarda hem trend hem de birçok ünlü tarafından sık sık kullanılan modellerin başında geliyor. Özellikle omuz hizasında olan kesimlerin en önemli özelliği hemen hemen her kadına yakışmasıdır.Saçlarınızı kısa kestirmek istiyor ancak yakışıp yakışmayacağı konusunda endişeleriniz varsa omuz hizasında bir kesim düşünebilirsiniz. Bu uzunluktaki saç modelleri ile hem kısa kesimlerin havasını yakalar hem de kısa saçlar ile kullanamayacağınız bir çok modeli de deneyebilirsiniz.

Omuz Hizasında Saç Kesimleri

Omuz hizasındaki kesimlerin avantajları ve şıklığı konusunda sizi ikna edebildiysek, şimdi sıra size uygun bir model seçmeye geldi! Sizin için ünlülerden 15 güzel omuz hizası saç kesimini seçtik, ancak tabi ki en zor iş olan yaptıracağınız modele karar vermek size kalıyor. Başlıyoruz!1) Dalgalı Omuz Hizasında Kesim2) Asimetrik Omuz Hizası Dalgalı Kesim3) Katlı Dalgalı Omuz Hizası Saç Modeli4) Omuz Hizasında Bob Tarzı Saç Kesimiİnce telli saçlarınız varsa saçlarınızı hem daha canlı hem de daha dolgun gösterebileceğiniz bir kesim.5) Yandan Perçemli Orta Boy Saç Kesimi6) Katlı Dalgalı Saç Modeli7) Kaküllü Düz Saç Modeli8) Omuz Hizası Düz Saç Modeli9) Orta Boy Düz Saç Kesimi10) Perçemli Katlı Saç Kesimiİnce telli saçlara sahip kadınların tercih edebileceği bir diğer model.11) Kaküllü Dalgalı Omuz Hizası Saç Kesim Modeli12) Omuz Hizasında Küt Saç Kesimi13) Perçemli ve Kabarık Orta Boy Saç Modeli14) Orta Uzunlukta Düz Saç Kesim Modeli15) Omuz Hizasında Hacimli ve Doğal Dalgalı Saç ModeliÜnlülerin saçlarından seçtiğimiz 15 muhteşem omuz hizası saç kesimi önerimizin sonuna geldik. Eğer hala yaptıracağınız saç modeline karar veremediyseniz, omuz hizası saç modelleri başlıklı yazımıza göz atarak aradığınız modeli bulabilirsiniz. Diğer önerilerimizi görmek için saç modelleri sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Haftanın Videosu

Facebook Beğenin

  • YORUM

Cilt Bakımı ve güzellik sitesinde dilerseniz Fasülye maskesi ile cildinizi yenileyip beyaz bir görüntüye ulaşabilirsiniz.

Evde tavşan bakımı hakkında bilgi almak için Tavşan sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İşletim sistemleri hataları üzerine çözüm önerileri üreten Teknocozumler.com’a teşekkürler.

Evcil hayvanlar içerisinde çok sevilen kediler için kedi bakımı sayfası olan Kedi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Evcil hayvan bakımı konusunda bilgi almak isterseniz Petarsiv.com adresini ziyaret edebilirsizin. Mutlu günler