Yeni Trend: Günlük Tesettür Giyim Kombinleri

Yeni Trend: Günlük Tesettür Giyim Kombinleri

Günlük giyimde en çok kullanılan tesettür giyim kombinleri arasında ferace modelleri ve tunik modelleri en çok kullanılan kombin unsurlarıdır. Bu unsurlar etrafına seçilen şal, eşarp, ayakkabı, kemer, çanta ve eldiven gibi unsurlarla tesettür tunik kombinleri oluşturularak şık ve zarif giyim tercihlerini kavuş olabilir.

 Tesettür Giyim Kombinlerinde Tunik Tercihi

           Tesettür tunik modelleri kombinleme yapılırken özgür seçimler ve farklı dizaynlar oluşturulabilir. Bu seçeneklere baktığımızda öncelikle öne çıkan tunikkombinleri ele alınabilir. Örnek kombinlere baktığımızda sportif tarz arayan bayanlar için öne çıkan boydan fırfırlı tunik modeli işlevsel tasarımı ve canlı renkleri ile dikkat çekiyor. Bayanlar tercihine göre renk seçimi yaparak bu renk etrafında kombin oluşturmaya başlayacaktır. Mürdüm renkli tunik tercih edilmişse bu modelin çok koyu renkli olmaması için diğer unsurların açık renkli olması gereklidir.
Krem renkli kumaş pantolon altına düz topuklu krem renkli ayakkabı tercihi ile renk dengesi sağlanırken eşarp tercih olarak da mürdüm ve krem renklerin bulunduğu dengeli bir eşarp tercihi seçilebilir. Eşarp tercihi yerine benzer tonlarda püsküllü şal tercihi yapılarak günlük giyim için rahat bir kombin oluşturulabilir. Bu kombinde önemli bir seçenek de çanta tercihidir. Çanta tercihi olarak krem ya da beyaz renkli çanta seçilerek kombinin oluşturulabilirken bu çantanın omuzdan askılı olması tasarımı sportif bir tarza dönüştürecektir.

 Günlü Giyimde Tesettür Ferace Tercihi

Günlük giyim için bayanların en çok tercih ettiği modellerden bir diğeri de ferace kombinleridir. Bu kombinlerde kullanılan renk ve tasarım unsurları birbiriyle uyum sağlayarak ideal bir giyim kombinine dönüşüyor. Ferace seçimi olarak büzgülü ferace seçilmişse ve bu modelin renginden mavi ise bunun etrafında dengeli renkte ve dengeli tasarımda aksesuarlar seçilerek kombinleme yapılabilecektir. Bu tasarımda boğaz kısmında bulunan büzgü detayı ön planda olduğu için şal yerine eşarp tercih edilir. Eşarp tercih olarak da bordo, siyah ya da zümrüt gibi koyu renkler tercih edilerek kıyafette bütün bir renk dengesi oluşturulacaktır.
Bunun yanında ayakkabı tercih olarak spor yerine klasik giyim tercihi yapmak doğru olacağı gibi topuklu ya da düz ayakkabı tercihi idealidir. Eğer iş ortamında kullanılan bir model ise bu durumda topuklu ayakkabı tercih edilebilir. Altın renkli kol saati ya da bileklik gibi aksesuarlarla bilek kısmı doldurularak sade olan tasarım renkli hale gelecektir. Kol saati ve çanta arasında renk uyumu olması açısından altın renkli çok parlak olmayan bir çanta tercihi bu kombin için ideal çanta tercihidir.

#gallery-2 {
margin: auto;
}
#gallery-2 .gallery-item {
float: left;
margin-top: 10px;
text-align: center;
width: 33%;
}
#gallery-2 img {
border: 2px solid #cfcfcf;
}
#gallery-2 .gallery-caption {
margin-left: 0;
}
/* see gallery_shortcode() in wp-includes/media.php */

Günlük tesettür kombin modelleri

Günlük tesettür kombin modelleri

Günlük tesettür kombin modelleri

Günlük tesettür kombin modelleri

Günlük tesettür kombin modelleri

Günlük tesettür kombin modelleri

Günlük tesettür kombin modelleri

Günlük tesettür kombin modelleri

Günlük tesettür kombin modelleri

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Haftanın Videosu

Facebook Beğenin

  • YORUM

Cilt Bakımı ve güzellik sitesinde dilerseniz Fasülye maskesi ile cildinizi yenileyip beyaz bir görüntüye ulaşabilirsiniz.

Evde tavşan bakımı hakkında bilgi almak için Tavşan sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İşletim sistemleri hataları üzerine çözüm önerileri üreten Teknocozumler.com’a teşekkürler.

Evcil hayvanlar içerisinde çok sevilen kediler için kedi bakımı sayfası olan Kedi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Evcil hayvan bakımı konusunda bilgi almak isterseniz Petarsiv.com adresini ziyaret edebilirsizin. Mutlu günler