Yoğurt Kürü ile Günde Yarım Kilo Verin

Yoğurt Kürü ile Günde Yarım Kilo Verin

Yaz mevsimi gelip sıcaklıklar artmaya başladı. Bu nedenle de bayanlar yaz mevsimi boyunca en büyük arzusunun zayıflamak ve en uygun diyeti seçmek olduğunu söyleyebiliriz. Bayanlar diyet konusunda çoğu zaman olumsuz sonuçlar ile karşılaşsalar da aslında yılmadan devam etmeleri onlara kilo verme konusunda yardımcı oluyor.

Yoğurt Kürü Ne İşe Yarıyor?

kilo verdiren yoğurt kürüYoğurt kürü yapımı kolay, ekonomik ve aynı zamanda da yeterli miktarda kullanıldığında herhangi bir yan etkiye yol açmayan besin öğesidir. Yapılan araştırmalar neticesinde yoğurt kürü günde yarım kilo vermenize yardımcı oluyor. Günde 500 gram verdiren yoğur kürünün malzemeleri ve yapılışı konusunda bilgi almak için yazımızın devamını okuyun.

Günde Yarım Kilo Verdiren Yoğurt Kürünün Malzemeleri

Yoğurt ( 1 kaseyi dolduracak miktarda olabilir. Tam yağlı ya da yağsız olabilir. )Tarçın ( Toz tarçın almanız gerekiyor. Miktar olarak yarım çay kaşığı yeterlidir. )Zencefil ( Toz zencefilden yarım çay kaşığı yeterli. )Zerdeçal ( Yarım çay kaşığı miktarında olmalı. )

Zayıflatan Yoğurt Kürünün Yapılışı

Yapılışı çok kolay olan bu kürü hazırlamak içi yoğurt kasesinin içerisine yukarıda saymış olduğumuz tüm malzemeleri belirtilen ölçüde ekleyin. Sonrasında birbirine harmanlanacak şekilde tüm malzemeleri kap içerisinde karıştırın. Böylece günde 500 gram verdiren yoğurt kürünüz artık hazır bir şekilde sizi bekliyor olacak.

Yoğurt Kürü ile Zayıflamak için Dikkat Edilmesi Gerekenler

Hazırladığınız kürü haftada sadece 2 gün uygulamanız gerekiyor. Fazla zayıflamak için gün ya da malzeme sayısını arttırmayın, aksi halde yan etkilerini görmeye başlarsınız. Yoğurt kürünü yaptığınız günler 10 bardak su tüketimi yapın ve aynı zamanda da kürü gece uyumadan 3 ile 4 saat öncesinde yapın. Arama Terimleri:

    zayıflatan yoğurt kürü
Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Haftanın Videosu

Facebook Beğenin

  • YORUM

Cilt Bakımı ve güzellik sitesinde dilerseniz Fasülye maskesi ile cildinizi yenileyip beyaz bir görüntüye ulaşabilirsiniz.

Evde tavşan bakımı hakkında bilgi almak için Tavşan sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İşletim sistemleri hataları üzerine çözüm önerileri üreten Teknocozumler.com’a teşekkürler.

Evcil hayvanlar içerisinde çok sevilen kediler için kedi bakımı sayfası olan Kedi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Evcil hayvan bakımı konusunda bilgi almak isterseniz Petarsiv.com adresini ziyaret edebilirsizin. Mutlu günler